Cevaplar 9

Yükleniyor...

Öncelikle okulumun akademik kadrosu seçmemdeki nedenlerden biri budur okulun bulunduğu konum ve eğitim kalitesi gerçekten birçok üniversiteden iyidir.

872 görüntülenme

Öncelikle matematiği sevmek gerekli ben öğrencilik hayatım boyunca matematikle ilgilenmişimdir Bir şeyler üretmek tasarlamak benim ilgi alanımdı değişik yayınları takip ederdim ve interneti kullanarak değişik teknolojileri takip etmeye çalıştım.O yüzden elektrik elektronik mühendisliğini tercih ettim.

1,171 görüntülenme

Okulumun kampüsü gerçekten çok güzel konumuda çok güzel okul balçova telefirik mevkinde bulunmaktadır.Bazen arkadaşlarınızla telefirik çay bahçesine gidebilirsiniz.okulun çevresinde herşeyi bulabilirsiniz.Üniversitenin önünden otobüsler geçer izmirin merkezine çok rahat ulasabilirsiniz.

977 görüntülenme

Öncelikle şunu söyleyeyim okulun yurdunda kalmayın.mecbur kalırsanız olabilir.okulun yurt fiyatı çok pahalı tam bursluysanız kalabilirsiniz tam burslu öğrenciler okulda yurt parası ödememektedir.Hazırlık öğrencileri için çok küçük odalar vardır ve içindeki eşyalarda çok yeni olmamakta birlikte internet için ethernet kablosuyla bağlanabiliyorsunuz.wifi heryerden çekmiyor.yurt fiyatına yemek de dahil deil çamaşır yıkatma parasıda dışarıda yıkatmanın 2 katı hemen hemen yakınlardaki çamaşır hanelerde yıkatıyorsunuz.Şunu da söleyeyim okulumuzun ingilizce hazırlık sınavı zordur.eğitim dili full ingilizce olmakla beraber bölüm kitaplarıda ingilizcedir.

1,506 görüntülenme

İzmir gercekten çok güzel bir şehir gerek havası gerek dogal güzelliği anlatsam uzun sürer:))Bi kere insanları çok sıcak kültürlü benim sevdiğim yanlarından biriside bu olsa gerek.

553 görüntülenme