Malzeme Günleri'19'da kaç firma olacak? (1 Cevap)

4 Mart Pazartesi günü Supsan, Şişecam, Mercedes-Benz, Gizemfrit, Roketsan; 5 Mart Salı günü ise Erdemir, Arçelik, Yurtbay Seramik, Tila Kompozit, Askaynak ve Tofaş'tan gelen değerli konuşmacılar ile toplam 11 firma Malzeme Günleri'19 etkinliğinde konuşmacı olarak yer alacak.

Malzeme Günleri'19 etkinliğine hangi sektörden firmalar katılacak? (2 Cevap)

Metal, kaynak, seramik, cam, kompozit, savunma sanayi, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinden 11 firma konuşmacı olarak Malzeme Günleri'19'da yerini alacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü size nasıl katkılar sağlıyor? (2 Cevap)

Malzeme Bilimleri Kulübü olarak kurumsal bir şirket gibi çalışarak grup çalışması, kriz yönetimi, mailing gibi mühendisliğin elzemlerini yerine getiriyoruz. Ayrıca teknik geziler, fuarlar ve seminerlerde bilgi dağarcığımızı genişleterek interdisipliner çalışma alanımızı genişletiyoruz.

Malzeme Günleri'19 etkinliğine hangi sektörden firmalar katılacak? (2 Cevap)

Malzeme Günleri '19 etkinliğimize "otomotiv, savunma sanayi, kompozit , cam , demir çelik ve seramik sektörlerinin öncü firmaları katılım gösterecektir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü hangi bölümlerden öğrencilere açık? (3 Cevap)

YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü ilk olarak Metalürji ve Malzeme Mühendisliği öğrencilerini baz almıştır fakat günümüzde malzeme her alanda etkili olduğu için tüm branşlara açık hale gelmiştir

Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü size nasıl katkılar sağlıyor? (2 Cevap)

Malzeme Bilimleri Kulübü her şeyden önce güzel bir arkadaş ortamı, bununla birlikte seminerler, fuarlar ve teknik gezilerle sektörü daha yakından tanımamıza ve fikir sahibi olmamıza olanak sağlıyor.

Etkinlik Bilgileri

İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 04.03.2019
Etkinlik Tarihi: 04.03.2019
Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Koordinatörlüğü YTÜ Davutpaşa Kampüsü, 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kongre Kültür Merkezi Esenler/İSTANBUL