Cevaplar 19

Yükleniyor...

Kampüsü mükemmel, dil olanakları çok güzel. Özel ilgi almak isteyenlere tavsiye ederim

2,296 görüntülenme

Okulda 1 yılım geçti ve hazırlığı bitirdim. Hazırlık eğitiminde zorluyorlar fakat bir şeyler öğrenmeden bitirmiyorsun en azından. Hocalar kesinlikle sizinle ilgileniyorlar ve ciddi anlamda zamanlarını size veriyorlar. Hepsi bilgi anlamında dolu insanlar. Birebir ilgilenme ve konuşma imkanı çok fazla. Burs konusunda sorun yaşanmıyor. Bursunuz hiç bir şekilde kesilmiyor. Ayrıca sonradan başarınıza göre burs alma olanağınız çok fazla. Çift anadal yapılabilir ve en güzel yanlarından biri de bu bence. Kampüs hayatı en önemli şeylerden biri çok geniş ve yeşillik bir alan. Birçok etkinlik yapılabiliyor. Sosyal bir üniversite. Kampüs içerisinde erkek ve kız yurtları var. Okulun kendi yurdu olması çok iyi bir şey. Tabiki yurtlara giriş çıkış saatleri çok esnek olduğundan sorun yaşanmaması da. Üniversitede öğrenci sayısının çok fazla olması ayrıca güzel yanlarından biri.

1,173 görüntülenme

Pek beğendiğim bir yanı olduğu söylenemez.

970 görüntülenme

Kampüs hayatı

1,099 görüntülenme

Labaratuvarları çok iyi.

625 görüntülenme
Çok rahat bir üniversite, sizin hiç bi durumunuzu kimse sorgulamaz. Muhafazakar da olabilirsiniz ateist de ...
Kendini ispatlamaya çalışan ve daha iyi bi üniversite olma çabası gösteren bir üniversite
Yenilikçi
Başarılı
Çok geniş imkanları olan
690 görüntülenme

Bir mimar olarak hayatıma yön veren bazı hocalarla Yeditepe Üniversitesi'nde tanıştım

568 görüntülenme

Eğitiminden, lablarından, hocalarından, sunduğu yaşam koşullarından çok memnunum. Okulda her an bir sosyal aktivite oluyor ve istediğinize hiç sıkıntı çekmeden katılabiliyorsunuz ve kampüste arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

551 görüntülenme

Tek kampüs olması güzel öğrenciler dağılmıyor. Spor alanında başarılı ve bu yönde yatırım yapan bir okul. Öğrencilere sağlanan imkanlar ve ayrıca verdikleri burslar da var. Ortamı da hiç fena sayılmaz hani...

527 görüntülenme

Sosyal olabakları , akademik kadrosu, piyasada niteliğinin olması

530 görüntülenme
Sonraki Sayfa »