Cevaplar 2

Yükleniyor...
277 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bulunduğum görev itibariyle Ürün Geliştirme, Operatör Pazarlama, Satış Ekipleri dışında ajanslarla da çok yakından çalışıyorum ve medya planlama, içerik üretim, sosyal medya yönetim ve kreatif ajanslarla gün içerisinde irtibatta oluyorum. Burada çok dinamik bir iş ortamı var ve pek çok kişiyle birlikte tüm süreçleri yönetmeye çalışıyoruz.

Bir dijital kampanyaya başladığımızda operatör ihtiyaçları ve dijital mecralar özelinde belirlediğimiz bütçeler dahilinde doğru hedef kitleye ulaşmaya ve ürünlerimizin bilinirliğini arttırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla projeler kapsamında sürecin sorunsuz bir şekilde işlemesi, planlanması, uygulamaya geçmesi, kampanyalar bittikten sonra sonuçlara göre bütçeye değip değmediğinin kontrol edilmesi ve performans analizlerinin yapılması gibi işler üzerinde çalışıyoruz.


161 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Digital Marketing Supervisor olarak Unilever Food Solutions ürünlerinin ve servislerinin hedef kitlemize doğru içerikle, doğru kanallar aracılığıyla, optimize edilmiş bütçe dahilinde iletilmesinden sorumluyum. Arama motorlarının optimizasyonu, içerik üretilmesi, sosyal medya ve dijital medya kampanyalarının belirlenmesi, CRM ve SMS kampanyalarıyla hedef kitleye ulaşılması gibi işler üzerinde çalışıyorum. Burada önemli olan; kullandığımız dijital mecraların dinamiğine ve bütçemize göre doğru içerik üretilmesi ve doğru segmentasyon yapılmasıdır.