Pfizer Temsilcisi

2 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Yükleniyor...
Transkripti Göster

Genel olarak Pfizer Temsilcisinin ana görevi; çalıştığı terapötik alandaki hastalıklarla ilgili en güncel yaklaşımları ve ürünlerle ilgili bilgileri hekimlere aktarmaktır. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken ve sizi sektörde farklılaştıran noktalar; bulunduğunuz terapötik alandaki bütün güncel yaklaşımları yakından takip etmek, ürünün endikasyonu, yan etkisi, ilaç etkileşimi, hamile ve yaşlı hastaların kullanımı gibi her özelliğine hakim olmak, hekimlerin tedavilerine yardımcı olmak, hastaların yaşam kalitelerini arttırmaktır.

Transkripti Göster

Öncelikle her işin temelinde planlama var. Bu yüzden sabah hangi üniteye gideceğimiz, hangi hekim ve eczaneleri ziyaret edeceğimiz bellidir. Ardından hekimlerin o günkü ihtiyaçlarına göre güncel yaklaşımları, ürünle ilgili etkinlikleri ve bilgileri aktarıyoruz.

Transkripti Göster

Görev tanımımızın içindeki bireysel bölgemiz bizim iş yerimizdir. Orada hedeflememizi ve ürüne uygun segmentasyonumuzu yaptıktan sonra günlük bir ziyaret planı oluşturuyoruz. Temel noktamız bu ziyaret planımızdır. Bu ziyaretlerle doktorlarımıza ürünlerimizi anlatıyoruz, onlardan iç görüler alıyoruz, bu iç görüler ışığında yeni projeler oluşturuyoruz, onlara katkı sağlayacak programlar ve ürünümüzün doğru kullanılmasıyla ilgili yaklaşımlar bulmaya çalışıyoruz. Bu sürecin sonunda da doğru tedavilerin doğru hastalara uygun şekilde ulaşmasıyla ilgili bir süreci takip ediyoruz.

Transkripti Göster

Bizim temel görevimiz; ürünlerimizi hekim ve eczacılara doğru bir şekilde aktarmak, ilaçlarımızın doğru hastalıkta uygun şekilde kullanılmasını sağlamak, bunları hekim ve eczacılarla doğru bir şekilde paylaşarak süreci takip etmektir. Hastaların yaşamlarına yıl katma hedefimiz olduğu için ilaçların doğru kullanılmasıyla ilgili temel görevimiz bizim majör işimizdir.