Cevaplar 11

Filtrele:Sırala:

People Make The Brand nedir? (1 Cevap)

People Make The Brand, işveren markası inşa etme stratejilerinin gerçek örnekler üzerinden tartışıldığı, Universum Türkiye’nin En Çekici İşverenleri araştırma sonuçlarının uluslararası karşılaştırmalarının değerlendirildiği, iş ve insana dair yepyeni trendlerin paylaşıldığı işveren markası konferansıdır.

People Make The Brand katılımcılarına neler katar? (1 Cevap)

People Make The Brand, 2013 yılından beri katılımcılarına işveren markası konusunda vizyonlarını genişletme fırsatı veren içerikler sunarak, onları demografik değişiklikler, küreselleşme ve bilgi işçisinin yükselişi konularında en yeni trendlerle buluşturuyor. People Make The Brand Konferansı’ndan sonra katılımcılar, kurumlarının işveren markası algılarını daha profesyonel yönetebilecekleri ve bilgi birikimlerini daha verimli kullanabilecekleri içgörülerle donatılmış olurlar.

People Make the Brand'in hikayesini ve amaçlarını anlatır mısınız? (1 Cevap)

Bundan yaklaşık 5 sene önce böyle bir toplantı yapmaya karar verdiğimizde işin özüne bir bakalım dedik. Ben de markayı yaratanın insan olduğuna olan inancımla People Make the Brand diye bir etkinlik düzenlemek istedim. People Make the Brand 4 yaşında ve tek amacımız; markayı yaratanın, o markaya hizmet eden insanların olduğunu anlatmak. Sanırım ilerleyen yıllarda keyifli bir şekilde anlatmaya devam edeceğiz.

People Make The Brand'in hedef katılımcı kitlesini kimler oluşturuyor? (1 Cevap)

People Make The Brand’in hedef katılımcı kitlesini her sektörden profesyonel, akademisyen, araştırmacı ve girişimci oluşturuyor.

People Make The Brand Campus nedir? (1 Cevap)

Bu sene 6.sı gerçekleşen People Make The Brand Konferansı’nın en büyük sürprizi, yalnızca üniversite öğrencilerine açık bir oturum olan People Make The Brand Campus oturumu. Buluşma 21. yüzyıl yetkinliklerini, sektörlerin geleceğini, teknolojiyi, yaratıcılığı, tasarım düşüncesini ve bir arada çalışma kültürünü ele alacak.

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

Dinamo Consulting

17 soru, 28 cevap.

Kişilerin Üniversiteleri

Hacettepe Üniversitesi

32 soru, 281 cevap.

Kişilerin Bölümleri