Cevaplar 11

Yükleniyor...
648 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bundan yaklaşık 5 sene önce böyle bir toplantı yapmaya karar verdiğimizde işin özüne bir bakalım dedik. Ben de markayı yaratanın insan olduğuna olan inancımla People Make the Brand diye bir etkinlik düzenlemek istedim. People Make the Brand 4 yaşında ve tek amacımız; markayı yaratanın, o markaya hizmet eden insanların olduğunu anlatmak. Sanırım ilerleyen yıllarda keyifli bir şekilde anlatmaya devam edeceğiz.

403 görüntülenme
·
Transkripti Göster

People Make the Brand’te yola çıkarken sadece İnsan Kaynakları profesyonellerinin ihtiyaçlarına yanıt verecek bir etkinlik yapma amacımız yoktu. People Make the Brand’in sadece İç İletişim, Kurumsal İletişim, İşveren Markası İletişimi ve Yetenek Yönetimi etrafında şekillenen bir toplantı olsun istedik. Dolayısıyla özü İşveren Markası ve aktivasyon alanlarıdır. Bu sebeple “İşveren Markasının sahibi kimdir?” sorusuna verilebilecek yanıt; “People Makethe Brand’e kim katılmalıdır?” sorusunun da yanıtıdır. Bir şirketin İşveren Markasının sahibi salt İnsan Kaynakları değildir. En başta üst yönetim, karar vericiler, bütün stratejistler, iş kollarının yöneticileridir ama genel olarak People Make the Brand’te bizim katılımcı profilimiz; İç İletişim, Kurumsal İletişim, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Yetenek Yönetimi ve üst yönetici profillerinden oluşuyor.

People Make The Brand, işveren markası inşa etme stratejilerinin gerçek örnekler üzerinden tartışıldığı, Universum Türkiye’nin En Çekici İşverenleri araştırma sonuçlarının uluslararası karşılaştırmalarının değerlendirildiği, iş ve insana dair yepyeni trendlerin paylaşıldığı işveren markası konferansıdır.

185 görüntülenme

People Make The Brand, 2013 yılından beri katılımcılarına işveren markası konusunda vizyonlarını genişletme fırsatı veren içerikler sunarak, onları demografik değişiklikler, küreselleşme ve bilgi işçisinin yükselişi konularında en yeni trendlerle buluşturuyor. People Make The Brand Konferansı’ndan sonra katılımcılar, kurumlarının işveren markası algılarını daha profesyonel yönetebilecekleri ve bilgi birikimlerini daha verimli kullanabilecekleri içgörülerle donatılmış olurlar.

132 görüntülenme

People Make The Brand’in hedef katılımcı kitlesini her sektörden profesyonel, akademisyen, araştırmacı ve girişimci oluşturuyor.