Sektöre Büyüteç

Bu sene 9.su düzenlenen 48 saat 48 katılımcı konseptli kariyer kampıdır. Her sene farklı sektöre büyüteç tutan etkinliğimiz bu sene FMCG sektörünü mercek altına alacaktır.

Cevaplar 4

3 gün 2 gecelik maraton dolu dolu geçiyor. Vaka analizler, workshoplar, sektöründe uzman kişilerce seminer ve eğitimler, eğlenceli ve kaynaştırıcı sosyal aktiviteler, Network edinme imkanı.

Sektöre Büyüteç, her yıl '48 saat 48 katılımcı" konsepti ile gerçekleştirilen, bu yıl da 1-2-3 Kasım 2019 tarihlerinde 9. su düzenlenecek olan 2 gece 3 günlük bir kariyer kampı etkinliğidir. Adından anlaşılacağı üzere her yıl farklı bir sektöre büyüteç tutuluyor. Bu yılki sektör de FMCG!

Seçilen sektörün lider firmalarından uzman yöneticilerin oturumlarıyla bilgi sahibi olabileceğiniz, vaka analizi ve workshoplarla sizin de interaktif olarak katılabileceğiniz, aynı zamanda çok eğlenebileceğiniz ve network geliştirebileceğiniz bir organizasyon. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz :) (https://www.instagram.com/sektorebuyutec/

Belirlenen sektör ile ilgili önemli bir vizyon edinebileceğiniz farklı üniversitelerden ve şirketlerden farklı insanlarla tanışacağınız, network edineceğiniz ve bol bol eğleneceğiniz bir etkinlik olacaktır.

Başvurularımız form üzerinden yapılmaktadır. Bu formda gerek sektörü gerekse etkinliğe katılma isteğinizi, bakış açınızı değerlendiren sorular bulunmaktadır. Başvurular bittikten sonra  cevaplar yönetim kurulu tarafından  objektif  olarak değerlendirilir - puanlandırılır. Puan sıralamasına göre ilk 48 kişi etkinliğe katılım hakkı kazanmış olur. :)