İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

3 soruya 1 cevap verildi.

Cevaplar 1

Yükleniyor...
856 görüntülenme
·
Transkripti Göster

1990 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldum. Mezun olduktan sonra Türkiye’nin büyük bankalarından bir tanesinde İnsan Kaynakları bölümünde Management Trainee olarak işe başladım. Daha sonra Hızlı Tüketim sektöründe iki ayrı global şirkette MT olarak iki buçuk yıl kadar çalıştım.

Askere gittim ve askerliğimi yedek subay olarak yaptım. 1997 yılında askerden döndüm ve dünyanın en büyük bankalarından bir tanesinde İnsan Kaynakları bölümünde bireysel bankacılıktan sorumlu olarak göreve başladım. 1997-2000 yılları arasında bu görevi sürdürdüm ve ardından bir sene kadar Satış Yöneticiliği yaptım.

Akabinde Almanya’dan bir iş teklifi geldi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak Almanya’ya gittim. Orada üç yıl kadar çalıştım ve 2003 yılında İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Almanya’dan Türkiye’ye geri döndüm. 2012-2013 yılları arasında Türkiye ve İsrail’in İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı’nı yaptım. 2012 yılında Burgan Bank’ın Eurobank Tekfen’i satın almasıyla birlikte Burgan Bank İnsan Kaynakları’nda Eğitim ve Organizasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladım. 2012 yılından bu yana bu işi yürütüyorum.