ING International Talent Programme (ITP)

17 soruya 17 cevap verildi.

Cevaplar 17

Yükleniyor...
1,683 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben ING’de çok farklı bir mülakat süreci gördüm. Biz online mülakatları geçtikten sonra burada iki gün boyunca birbirimizle tanışmış olduk. İlk olarak ING’yi dinledik, neler yaptığını gördük. Spesifik bir soruyu yanıtlamaktan ziyade bizim nasıl davrandığımız, neleri merak ettiğimiz, nasıl soru sorduğumuz, diğer insanlarla nasıl iletişim kurduğumuz önemliydi. Ben bankacılık sektörüyle alakalı pek fazla bir şey bilmiyordum çünkü Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunuyum. Salt banka bilgisi yerine bence bunlar daha önemliydi.

1,579 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikle online platformlardan ilanımıza başvuruyorsunuz ve size online birkaç test yollanıyor. Bunların içerisinde situational judgement dediğimiz belli durumlara nasıl tepkiler verdiğinizi ölçen bir test, kişilik envanteri ve genel yetenek testleri var. Bunlardan başarıyla geçerseniz İnsan Kaynakları departmanımız sizlerle iletişime geçerek sizi iki günlük bir Practica Kampına davet ediyor. Practica Kampında hem şirketi ve departmanları daha yakından tanıyabiliyorsunuz hem de bizlerle ve yöneticilerimizle tanışıp aklınızdaki bütün soruları sorabiliyorsunuz. Burada vaka çalışması gibi etkinlikler de oluyor. Bu aşamayı da başarıyla geçerseniz İnsan Kaynakları’yla ve yöneticilerimizle görüştükten sonra işe alım süreci tamamlanıyor.

ING
307 takipçi

Are you a young graduate with global ambitions eager to develop your leadership potential? 

ING offers you the chance to make the absolute most of your talent on a journey within the bank: the International Talent Programme (ITP). During the course of the programme ING will invest in your future now to develop the leaders of tomorrow.

1,466 görüntülenme
1,372 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Amsterdam çok güzel geçti. Orada çok kalabalık bir ekiptik. Çok yoğun bir programdı ama çok eğlendiğimiz zamanlar oldu. Mesela iki ders arası yoga molası vardı. Bazı hafta sonlarında eğlenmeye ve müze gezmeye çıktık. Başka bir gün ormana gittik ve Survivor gibi bir yarışma yaptık. Günün sonunda hem işi hem de kendimi öğrenmiş oldum. Orada kişisel koçlar da vardı. Bunun dışında çok fazla ülkeden arkadaşım oldu. Çinli bir arkadaşım vardı, ona hemen neler yaptıklarını sordum. Tatlı bir süreçti.

1,211 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada çok samimi bir ortam var. Onlara burada icat çıkarabilmeleri için çok imkan tanınacak. Bu yüzden hiçbir şeyden geri durmasınlar. Sorsunlar, araştırsınlar, merak etsinler, ekiplerle konuşsunlar. Bunlardan hiç çekinmesinler ve sorumluluk almayı sevsinler.