DS Director

DS Director

2 soruya 2 cevap verildi.

Cevaplar 2

Filtrele:Sırala:

DS Director ne iş yapar? DS Director olarak görev ve sorumluluklarınız nelerdir? (1 Cevap)

IPTVplatformunun arkasında kapsamlı bir çözüm mevcut. Canlı yayınları uydulardanalıp sisteme sunan bir platform var. Bununla birlikte operatöre yeni içeriktanımlamak için bir arayüz ve birçok içeriği tutmak için de vericiler mevcut. Buişin arka kısmıydı, bu işin bir de ön tarafı var. Biz platform tarafına dagiriyoruz ve o tarafa yazılım yaparak herhangi bir sıkıntı olursa desteksağlıyoruz. Yazılımımız daha çok ön tarafta oluyor. Bunlar mobil uygulamalar,televizyon üstü kutular, masaüstü uygulamaları gibi yazılımlardır.

TurkcellTV+ projesi ise bizim ilk projemizdir. 2013 yılından itibaren bizim Turkcell’leTV+ üzerinden yoğun bir çalışmamız oldu ve bu servisin hayata geçirilmesinde Mühendislerimizinyüksek katkıları oldu. Dolayısıyla bu projeden gurur duyuyoruz çünkü şu andaTurkcell TV+’ın kullanıcı sayısı ve bilinirliği sürekli artıyor. Bu yüzdenmüşterimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz ve onların daha da başarılıolabilmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

DS Director olarak Huawei'de bir gününüz nasıl geçiyor? (1 Cevap)

Diğerşirketlerde olduğu gibi günümüzün büyük bir bölümü toplantılarla ve e-maillerecevap vermekle geçiyor. Bunun yanında paralel olarak devam eden birden fazlaproje oluyor ve bu projelerin son durumu, statüsü, riskleri ve sorunlarıüzerinde çalışıyoruz. Ardından haftalık departman toplantıları yapılıyor. İşealım süreçleri devam ettiği için potansiyel adayların CV’lerini inceleme, işealım görüşmelerini yapma ve bunları sonuçlandırma gibi sorumluluklarımızoluyor. Bununla birlikte üst yönetimle birlikte hedeflere ilerleme konusundaçalışıyoruz.

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

Huawei

54 soru, 87 cevap.

Kişilerin Üniversiteleri

Kişilerin Bölümleri