DS Director

2 soruya 2 cevap verildi.

Cevaplar 2

Yükleniyor...
433 görüntülenme
·
Transkripti Göster

IPTV platformunun arkasında kapsamlı bir çözüm mevcut. Canlı yayınları uydulardan alıp sisteme sunan bir platform var. Bununla birlikte operatöre yeni içerik tanımlamak için bir arayüz ve birçok içeriği tutmak için de vericiler mevcut. Bu işin arka kısmıydı, bu işin bir de ön tarafı var. Biz platform tarafına da giriyoruz ve o tarafa yazılım yaparak herhangi bir sıkıntı olursa destek sağlıyoruz. Yazılımımız daha çok ön tarafta oluyor. Bunlar mobil uygulamalar, televizyon üstü kutular, masaüstü uygulamaları gibi yazılımlardır.

Turkcell TV+ projesi ise bizim ilk projemizdir. 2013 yılından itibaren bizim Turkcell’le TV+ üzerinden yoğun bir çalışmamız oldu ve bu servisin hayata geçirilmesinde Mühendislerimizin yüksek katkıları oldu. Dolayısıyla bu projeden gurur duyuyoruz çünkü şu anda Turkcell TV+’ın kullanıcı sayısı ve bilinirliği sürekli artıyor. Bu yüzden müşterimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz ve onların daha da başarılı olabilmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

431 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Diğer şirketlerde olduğu gibi günümüzün büyük bir bölümü toplantılarla ve e-maillere cevap vermekle geçiyor. Bunun yanında paralel olarak devam eden birden fazla proje oluyor ve bu projelerin son durumu, statüsü, riskleri ve sorunları üzerinde çalışıyoruz. Ardından haftalık departman toplantıları yapılıyor. İşe alım süreçleri devam ettiği için potansiyel adayların CV’lerini inceleme, işe alım görüşmelerini yapma ve bunları sonuçlandırma gibi sorumluluklarımız oluyor. Bununla birlikte üst yönetimle birlikte hedeflere ilerleme konusunda çalışıyoruz.