Deniz Akademi

6 soruya 9 cevap verildi.

Cevaplar 9

Yükleniyor...
2,119 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben toplamda beş bankada çalıştım. DenizAkademi’ye geldiğim zaman eğitimin önemli olduğunu söylerdim ama Deniz Akademi bunun anlam bulduğu bir yer. Deniz Akademi’nin katılan her denizciyi Denizbanklı yapmak, içeriden müdür yetiştirebilmek ve kurumsal kültürü yaygınlaştırmak gibi üç misyonu var. Ben bir Denizci olarak içeriden müdür oldum, Denizcileri Denizci yapmaya çalışıyorum ve kurum kültürünü yaygınlaştırmak burada inanılmaz keyifli. Bunun için Deniz’in rehberine gerek yok, her Denizci kurum kültürünü zaten yaygınlaştırıyor.

1,533 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikle kişisel gelişim eğitimleri veriyorum. Benim profesyonel hayatımın ilk 10 yılı biraz uzmanlık eğitimleriyle geçti. Sonraki dönemde kişisel gelişim, NLP, stres yönetimi gibi eğitimler aldıktan sonra bu eğitimleri de vermeye başladım. Şu anda stres yönetimi, etkin yaşam yönetimi ve yoga eğitimleri veriyorum.

1,268 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben 2002 yılından beri bankacılık sektöründeyim. 9 sene boyunca şubecilik yaptım, şu döneme kadar sayısız eğitim aldım ve şubeye yeni başlayan arkadaşlarımıza birçok eğitim verdim. Dolayısıyla eğitimin önemini ve eğitimin beni bir adım daha öne taşıdığını hayatımın her evresinde benimsedim.

Benim 6 yaşında bir kızım var ve ona ne kadar bilgi verirsem,o kadar geri aldığımı görebiliyorum. 4 senedir Denizbank’tayım ve Denizbank’ta olmaktan gurur duyuyorum. Bunun en önemli sebepleri ise; Denizbank’ın eğitime verdiği önem, bir Denizbanklıyı eğitecek yegane kişinin, başka bir  DenizBanklı olduğunu benimsetmesi ve bunu her platformda uygulatmasıdır. Benim için eğitim vermenin en heyecanlı yanı ise, eğitim sonunda karşımdaki kişilere bir nebze de olsa bir şeyler öğretebilmenin haklı gururudur.

1,234 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Harika bir deneyim, mutlaka keşfedilmesi gereken bir serüven. Burada benim bilgi ve tecrübemi, yeni katılan Denizcilerin sinerjisiyle birleştirdiğimizde tarif edilemez bir yolculuk oluyor. Benim için Denizin Rehberi olmak, Denizin geleceğinin bir parçası olmaktır.

1,148 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Dün bankacılığa başlamış bir arkadaştan 20 yıldır bankacılık yapan bir arkadaşa kadar herkesin ihtiyaç duyabildiği online eğitimler var. Daha çok teorik olan eğitimleri, Deniz Akademi son dönemde online’a çevirmeye başladı çünkü insanlar hiç Deniz Akademi’ye gelmeden, işteki veya evdeki bilgisayarlarından, hatta süresi bitmiş eğitimleri bile geriye dönük olarak online eğitim arşivinden izleyebiliyorlar. Ben personellerimizin bu konuda çok şanslı olduklarını düşünüyorum.