Çerkezköy

6 soruya 4 cevap verildi.

Cevaplar 4

Yükleniyor...
2,017 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BSH Çerkezköy, BSH’ın en büyük üretim tesisidir. 5 farklı fabrika ve geliştirme merkezleri aynı kampüste bulunuyor. Bu da çok büyük bir avantaj ve çok güzel bir deneyim sağlıyor. Burada farklı fabrikalarda farklı ürünlerle bir araya gelebiliyorsunuz. Biri çamaşır makinesi üretirken diğeri buzdolabı üretiyor ama benzer prensipleri tartışarak benchmarking dediğimiz şeyi yapabiliyorsunuz. Geliştirme merkezinin de üretim tesislerinin yanında olması çok önemli. Bu anlamda binlerce kişinin çalıştığı çok keyifli bir ortam var.

Çerkezköy, İstanbul’a uzak bir lokasyon. Ben 5 yıldır Beylikdüzü’nden gidip geliyorum, her gün 1 saatlik bir yolum oluyor ama bu İstanbul şartlarında ve özel sektörde sıklıkla yaşadığımız bir durum. Yorucu olmadığı için korkulacak ve çekinecek bir şey yok. Dolayısıyla bu güzel ortamı yaşamak için değeceğini düşünüyorum.

1,381 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BSH Çerkezköy kampüsünde çalışmanın sanılanın aksine çok da zorlayıcı bir yanı yok. Ben yaklaşık 4 senedir Beylikdüzü’nden gidip geliyorum. Aslında il değiştiriyorum ama bu çoğu arkadaşımızın farklı şirketlerde yaşadığı gündelik olaylardan bir tanesi. Bugün İstanbul gibi metropolit şehirlerde çalışan arkadaşlar trafik problemiyle sık karşılaşıyor. Bizim burada çok güçlü bir servis organizasyonumuz var. Çerkezköy’den Mecidiyeköy’e, Bahçeşehir’e, Bahçelievler’e, Bakırköy’e kadar uzanan geniş servis ağları var. Hatta belli günlerde ve saatlerde shuttle’larımız da olduğu için rahatlıkla servis organizasyonlarının bulunduğu yerlerde ikamet edebiliyoruz. Benim Beylikdüzü’nden buraya gelmem ve buradan dönmem 50 dakikayı geçmiyor çünkü Çerkezköy’den İstanbul’a veya Tekirdağ’a giderken çok fazla trafik olmuyor. Merkezde bir yerde çalışsaydık trafiğin tam göbeğinde bu sıkıntıyı daha çok yaşayabilirdik.

BSH Çerkezköy Fabrikamıza İstanbul, Çorlu ve Tekirdağ'daki çeşitli bölgelerden servis olanaklarımız mevcut. Bu olanaklarımızdan tam zamanlı çalışanlarımızın yanı sıra, stajyerlerimiz de diledikleri gibi faydalanabiliyorlar.

1,117 görüntülenme