Cevaplar 4

Yükleniyor...
170 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Amacım; değer verdiğim insanlara bir şeyler katmak, onların hayatlarının daha iyi olmasını sağlamak, bu insanların “İyi ki Burak var! Onun sayesinde hayatım daha iyi bir noktaya geldi.” demesini sağlamaktır. Ben kendimi bu noktada gölgesinde dinlenebilecekleri ve yağmurda sığınabilecekleri bir çınar ağacı gibi görüyorum. Tüm sevdiklerimin bu şekilde yanımda olmasını istiyorum.

164 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever Food Solutions'ta çok farklı projeler görebilirsiniz. Bazen dünyanın farklı ülkelerinden kişiler bir araya gelerek global bir proje yapabiliyor ama daha lokal projelerimiz de var. Burada da farklı departmanlardan kişiler bir araya gelerek proje ekipleri oluşturuyor. Amaç; şirketin orta ve uzun vadeli stratejisini oluşturmak ve buna yönelik bazı aktiviteleri hayata geçirmektir. Son dönemde dijital taraftaki gelişmeleri yakalamak için o tarafla çok paralel olan projelerimiz de var.

123 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever Food Solutions, Unilever’in ev dışı gıda tüketim kanallarından sorumlu olan departmanıdır. Oteller, restoranlar ve catering gibi noktalarda Unilever’in gıda markası olan Knorr, Calve, Carte d'Or gibi marka ve ürünlerin daha fazla tüketilmesinden sorumludur. Bizim burada kendi Satış ve Pazarlama ekiplerimiz var. Aynı zamanda globalde Unilever Food Solutions ekibinin de bir parçasıyız. Amacımız; şeflere ürünlerimizi daha fazla kullandırmaktır.

154 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever’e 11 yıl önce Management Trainee programıyla girdim, 11 yıldır Unilever Food Solutions içerisinde Talep Planlama, Satış ve Pazarlama gibi farklı rollerde bulundum. Şu anda Unilever Food Solutions'ta Business Excellence Manager olarak çalışıyorum.