BSH | R&D Challenge

HAYALLERİNİ GELECEĞE ÇEVİRMEYE HAZIR MISIN?

Cevaplar 3

BSH
2291 takipçi

Hayallerini gerçeğe çevirmeye hazır mısın?

Geleceğin teknolojisini üretecek geleceğin AR-GE'cileriyle buluşmaya Çerkezköy Kampüsümüze bekliyoruz!

R&D Challenge kapsamında BSH Türkiye Çerkezköy Kampüsü'nde ödüllü vaka çalışmaları, fabrika ve AR-GE merkezi deneyimleri ve networking fırsatları ile dolu dolu bir gün seni bekliyor!

Eğer sen de Lisans 2. - 3. Sınıf ya da Yüksek Lisans Mühendislik Fakültesi öğrencisiysen, AR-GE departmanında bir kariyer hedefliyorsan ve yeni teknolojilere meraklıysan R&D Challenge için başvurunu bekliyoruz.

4 Aralık'ta Çerkezköy Kampüsümüzde görüşmek üzere!

Son başvuru tarihi: 10 Kasım 2019

467 görüntülenme
1,250 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BSH; güvenilir ve tutarlı olmasından kaynaklı olarak çok ciddi bir aile yapısını ve arkadaş ortamını içerisinde barındıran bir kültüre sahiptir. BSH; ciddi anlamda güvenilir ve tutarlı olan, bu ortamı ve bu kültürü yaratabilen, vizyoner ve uzun dönemli planlama yapabilen, bu planlamaları da mutlaka hayata geçirebilen bir şirkettir. Şu anda 2025 ile ilgili vizyonumuz, hedeflerimiz ve oraya nasıl koşacağımız bellidir. Bu da hem başarma duygusunu hem başarının bir parçası olma duygusunu hem de güvenilir bir şirket ortamını yaratıyor. Bu ortamda da bahsettiğim arkadaşlık duyguları ve aile ortamı yeşeriyor.