Ağ ve İletişim Müdürü

2 soruya 2 cevap verildi.

Cevaplar 2

Yükleniyor...
182 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Farklı fonksiyonlara sahip üç ayrı ekibin yönetimini yapıyorum. Hem Ar-Ge hem de Altyapı Planlama Ekibi olmamız nedeniyle teknolojik alandaki gelişmeleri yakinen takip ediyoruz. Bu gelişmelerden Migros için katma değer olduğunu düşündüğümüz başlıkları projelendirerek hayata geçiriyoruz. Migros çok hızlı büyüdüğü için organik ver inorganik büyümelerde süreç ve kapasite planlamasını, stok ve bütçeyi yöneterek raporluyorum.

Ana sorumluluğumuz; satış ve destek kanallarımızın yürüttükleri operasyonların performanslı ve aksamadan yürütülmesi için onlara gerekli altyapıyı sağlamaktır. Migros’un tüm uç birimleri bizler için çok kritik bir öneme sahiptir. Bu birimlerde anlık olarak binlerce online işlem yürütülüyor. Biz de bu işlemlerin sürdürülebilir şekilde devam ettirilebilmesi için uygun çözüm ve altyapıları sunuyoruz.

126 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros’taki günlerimiz yoğun ama keyifli geçiyor. Çok fazla sayıda aktif proje takip ediyoruz. Ekip arkadaşlarımla beraber gün içinde bu projelerin değerlendirmelerini yaparak diğer ekiplerle iletişim halinde oluyoruz. Yine bu projelerin planlama ve operasyon kısımlarını değerlendiriyoruz. Gün sonlarında bunlara dair raporlamaları yapıyoruz.