Cevaplar 29

Yükleniyor...

Ahmet Necdet Sezer Kampüsü çok büyük ve içindeki mekanlar düzeni çok hoş. işler aksamadan hallediliyor. Eğitim kadrosu mükemmell.

5,722 görüntülenme

Afyon kocatepe üniversitesi kendime nazaran diğer öğrenci arkadaşlarım içinde böyle olduğunu düşünüyorum gerek yaşamı, ulaşım olanağı, yemeği özellikle kampüs içi ulaşımlar öğrenciler için çok fazla çalışmaktadır bir öğrencinin kendini çok fazla yormadan çabalamadan gerek maddi gerek manevi istediğine kolay bir şekilde ulaşabileceği, yaşayabileceği ve eğitim hayatını sürdürebileceği bir yerdir.

1,042 görüntülenme

Unıverstenın yapısı içi ve sehırden uzak olması güzel, sessız sakın bır yerde, gerek gezı gerek akademık gereksede egıtım acısından hıcte eksık bir yanı yok,.

896 görüntülenme

Afyon kocatepe üniversitesi çok gelişmiş bir üniversite değil ancak kendinin gelişmiş üniversiteler sınıfına sokmak için gösterdiği çaba göz ardı edilemez ve okulumun sevdiğim yönlerinden. Bunun yanı sıra öğrencilik açısından bakacak olursak şehir olarak yapılacak çok fazla sosyal aktivite olmaması öğrenciyi şehirden soğutsada derslere yönelim konusunda pozitif bir etki yapması kaçınılmaz bir durum ve bu gayet güzel. Okulumuz kampüs olarak geniş ve yeşillik bir alana yerleşmiş durumda. Kampüs alanının çevre düzenlemesi bakımından eksikleri olmasına karşın çoğu büyük üniversiteyle yarışabilecek bir kampüse sahip olması beni sevindiriyor.

843 görüntülenme

*Bölümüm adına birçok yapı (pet,büyük baş,at,yaban hayatı,deney hayvanları,laboratuvar hizmetleri,gıda hijyeni vb. alanlarda hastane ve laboratuvar hizmetleri) olması ve ilerletilmesi.
*Bulunduğum ANS kampüsünün büyük, estetik olması ve öğrenciye yönelik kafe, restorant hizmeti sağlaması.
*Atatürk Kongre Merkezinde hatırı sayılır konser,etkinlik olması.

1,509 görüntülenme

kampüsün küçük olması ve bundan ötürü her fakülteye ve yurtlara ulaşımın rahat olması

1,643 görüntülenme

Kampüs şehir dışında Eskişehir yolu üzerinde olmasına rağmen kampüs içerisinde tüm işlerinizi sıkıntı yaşamadan halledebiliyorsunuz

4,778 görüntülenme

Kendi bölümümde klinik imkânları gayet iyi

407 görüntülenme

Afyon Kocatepe Üniversitesi eskiye nazaran çok gelişmekte olan, A.N.S kampüsünü yeşillendirme çalışmaları başlayan (sonunda), Şuan için erenler mahallesinde  çok fazla inşaat olmasına karşın yaklaşık 2 - 3 sene sonra çok daha iyi fırsatlar sunacak olan, erenler mahallesine bir AVM yapılacağı söylenen, güzel arkadaşlıklar olan kendine münhasır güzel bir üniversite.
Kampüsünü severim.

1,215 görüntülenme
Sonraki Sayfa »