Cevaplar 7

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine yönelik, profesyonel iş yaşamını ve banka uygulamalarını deneyimleme fırsatı sunduğumuz Bankamızın gelecek dönem yetenek kazanımı stratejisini desteklemek adına tasarladığımız, Bankamız geleceğine katma değer sağlayacak genç yetenekleri mezuniyetleri sonrası Bankamıza kazandırmayı da hedeflediğimiz bir staj programıdır.

349 görüntülenme

Öncelikle üniversite hayatı ile bir staj deneyimini birlikte ilerletebilecek kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Haftanın en az 2 günü burada bankacılık deneyimini yaşaması bizler için kritik. Staj süresince başarılı olan öğrenciler ile mezuniyet sonrasında devam etmeyi hedeflediğimiz için Okul bittikten sonraki kariyer hedefleri de bizim için önemli bir nokta, bankacılık hedefi olan öğrenciler ile birlikte çalışmayı önemsiyoruz.

221 görüntülenme

3. ya da 4.sınıf üniversite öğrencisi olmak, iyi derecede İngilizce bilmek, haftada en az 2 gün programa devam edebilecek durumda olmak ve bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak.

162 görüntülenme

Süreç; online ve genel yetenek sınavları ile kişilik envanteri ile başlar. Ardından video mülakat gerçekleştirilir. Son aşama ise grup mülakatıdır. Tüm bu aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar artık WE Plus ile bankacılık deneyimini yaşamaya başlayabilirler.

133 görüntülenme