Cevaplar 2

Yükleniyor...
938 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Son 6-7 yıldan beri sabah kalktıktan sonra ilk olarak spor yapıyorum. Başlarken aklımda çok soru işaretleri vardı ama belli bir süre sonra bu ihtiyaçtan çok alışkanlık haline geldi ve spor yapmadığım zaman eksikliğini hissetmeye başladım. Bu yüzden sabah vücuttaki enerjiyi atıp güne daha rahat başlıyorum.Ofise geldiğimde öncelikle yaptığım işin rakamlarına, ekip olarak bir önceki gün ne yaptığımıza ve hedeflerimize ne kadar yaklaştığımıza bakıyorum. Sahada tarım bankacılığına hizmet eden, çiftçilerimizin yüzünü güldüren, portföy yöneticisi arkadaşlarımızı yönetip organize eden on tane satış müdürü arkadaşımız var. Gün içinde onlarla işin nasıl gittiğiyle veya farklı bir konu olup olmadığıyla alakalı sohbetlerim oluyor.Haftada bir günüm muhakkak bölge, şube ve müşteri ziyaretle geçiyor. Eğer genel müdürlükteysem rutin toplantılara katılıyorum. Kampanyaların nasıl gittiği ve alınacak aksiyonlarda ne yapmamız gerektiği konusunda çalışıyorum. Günün sonunda da beş dakika da olsa o günü kafamda tartıyorum. Gün içinde ne yaptığımıza, ekibin heyecanlı veya yoğun olup olmadığına bakıyorum çünkü bir satış ekibi yoğunsa, telefonlar çok çalıyorsa bir şeyler güzel gidiyor demektir.

551 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank, özel bankalar arasında %40 pazar payı olan, toplam pazar payı %12 buçukla tarım bankacılığında ikinci en büyük lider olan, 15 yıldır bu işe hizmet eden bir banka. Tarişbank’ın satın alınmasından sonra oradaki tecrübenin DenizBank tecrübesiyle birlikte tüm Türkiye’ye yayılması sonrası gelinen nokta bu. Böyle olunca tarım bankacılığındaki görev ve sorumluluklar da artıyor çünkü bugün 320 şubede hizmet veriyoruz ve 650’ye yakın satış personelimiz var.

Bizim “çiftçimizin yüzünü güldürmek” gibi bir mottomuz var. Dolayısıyla her gün çiftçimizin yüzünü güldürebilmek için çalışıyoruz. Bu anlamda ben de çalışanlarımızın ihtiyaçlarını belirlemek ve bunları ilgili ekiplerle paylaşmak, onların daha iyi ürünler sunup daha iyi hizmet edebilmeleri ve tarım sektörüne gereken finansmanı aktarabilmeleri için organize etmek gibi görevlerim var.