Cevaplar 7

Yükleniyor...
306 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bulunduğum görev itibariyle Ürün Geliştirme, Operatör Pazarlama, Satış Ekipleri dışında ajanslarla da çok yakından çalışıyorum ve medya planlama, içerik üretim, sosyal medya yönetim ve kreatif ajanslarla gün içerisinde irtibatta oluyorum. Burada çok dinamik bir iş ortamı var ve pek çok kişiyle birlikte tüm süreçleri yönetmeye çalışıyoruz.

Bir dijital kampanyaya başladığımızda operatör ihtiyaçları ve dijital mecralar özelinde belirlediğimiz bütçeler dahilinde doğru hedef kitleye ulaşmaya ve ürünlerimizin bilinirliğini arttırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla projeler kapsamında sürecin sorunsuz bir şekilde işlemesi, planlanması, uygulamaya geçmesi, kampanyalar bittikten sonra sonuçlara göre bütçeye değip değmediğinin kontrol edilmesi ve performans analizlerinin yapılması gibi işler üzerinde çalışıyoruz.


182 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Digital Marketing Supervisor olarak Unilever Food Solutions ürünlerinin ve servislerinin hedef kitlemize doğru içerikle, doğru kanallar aracılığıyla, optimize edilmiş bütçe dahilinde iletilmesinden sorumluyum. Arama motorlarının optimizasyonu, içerik üretilmesi, sosyal medya ve dijital medya kampanyalarının belirlenmesi, CRM ve SMS kampanyalarıyla hedef kitleye ulaşılması gibi işler üzerinde çalışıyorum. Burada önemli olan; kullandığımız dijital mecraların dinamiğine ve bütçemize göre doğru içerik üretilmesi ve doğru segmentasyon yapılmasıdır.

1,014 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever'de staj yapmak hayatımın en güzel deneyimlerinden biriydi. Unilever’de 3 aylık yaz stajı döneminde yer aldım ve sürecin başarılı geçmesi sebebiyle öğrenciyken part-time çalışmaya devam ettim. Bu süreç iş hayatının bir simülasyonu gibiydi çünkü daha öğrenciyken iş hayatını tecrübe ettim. O zamanlar Algida Talep Planlama Ekibi’nde stajyerdim. Görevim ve projelerim sebebiyle Satış, Pazarlama, Depo, Fabrika ve Tedarik Zinciri ekipleriyle yakından çalışma fırsatı buldum. Bu da şirketin işleyişini tecrübe etmeme olanak sağladı. Ek kazanç sağlamak da en güzel taraflarından bir tanesiydi. İş hayatını tecrübe etmek için staj çok önemli. Bu yüzden staj yapmayı tavsiye ederim.

256 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever'de 3 aylık proje stajyerliği yaptım. Ardından görevime part-time olarak devam ettim. Başarılı bir süreç geçirmem sebebiyle Unilever hem çalışmaktan hem de ekip arkadaşlarımla bir arada olmaktan keyif aldığım bir iş ortamıydı. Mezun olduktan sonra da Unilever’e başvurumu yaptım, mülakatlardan sonra Tedarik Zinciri’nde işe başladım.

254 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever Food Solutions olarak B2B alanında faaliyet gösteren, ev dışı tüketim sektöründe Horacle dediğimiz oteller, restoranlar ve catering firmalarına çözüm sağlayan gıda tarafıyız. Yaptığımız kampanyalarda hedef kitlemiz; şefler, sektördeki işletmeciler ve satın almacılardır. Hedef kitlemizin farklı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz ürünlerimizi ve dijital mecraları kullanarak sunduğumuz çözümleri aktarmaya çalışıyoruz.