Cevaplar 22

Yükleniyor...

Bahçeşehir Üniversitesinin sağladığı uluslararası imkanların Türkiye şartlarının çok üstünde olduğunu düşünüyorum. Erasmus ve Exchange imkanları haricinde Bahçeşehir Üniversitesi'nin dünyanın 8 farklı yerinde kendi kampüsleri var üstüleik bu kampuslere hangi bölüm okursanız okuyun extra bir ücret vermeden gidebiliyorsunuz.

11,510 görüntülenme

Şehirle iç içe olan kampüs hayatı,akademik kadromuzun, bilimsel yeniliklere açık olması, okulumuzun bilimsel ve teknik projelere gerekli özveriyi ve desteği vermekten kaçınmaması, ileride aranacak şekilde eleman yetiştirmeye odaklanmış biçimce verdiği eğitim ve öğrencilerine sağladığı yurtdışı imkanları, hazırlık eğitimi olmak üzere, üniversitede verilen yabancı dil eğitimi ve kalitesinden ötürü Bahçeşehir Üniversitesi'ni seçtim.

3,115 görüntülenme

Eğitim imkanı olarak en iyiyi sunabilme yetisine sahip. Yurt dışı imkanı en fazla olan okullardan biri bence

1,764 görüntülenme

yurtdışı bağlantılırı güçlü ve hocaları kaliteli

4,985 görüntülenme

Coop, laboratuvar ve yurtdışı imkanları sebebiyle tercih ettim.

3,752 görüntülenme

Sosyal ve Global bir üniversite olup tüm imkanlarını sonuna kadar kullanabildiğiniz için.

3,477 görüntülenme

Erasmus ve World Exchange programları dışında Bahçeşehir Üniversitesinin dünyanın farklı yerlerinde 8 adet kampüsü var ve en önemlisi bu kampüslere gitmek için eğitim ücreti vermiyorsunuz.

7,644 görüntülenme

Dünya çapında bir üniversite,Kampüsüm dünya,COOP ayrıcalığı ve ÇAP-Yan dal'ın ücretsiz olması.

2,614 görüntülenme

Devlet üniversitesi düşünmüyordum ve düşündüğüm bölümlerin de devlet üniversitelerindeki puanları çok yüksekti.Özel üniversitelerin her zaman daha çok avantajı olduğunu düşündüğüm için de Bahçeşehir Üniversitesini seçtim.

2,628 görüntülenme

Bahçeşehir üniversitesi bize okurken çalışma imkanı sağlıyor ,bunun için okulumuzda co-op adında bir birimimiz bulunmakta ve co-op sayesinde hem yurtiçi hemde yurtdışı çalışıp tecrübe kazanma imkanı buluyoruz. Ayrıca istediğimiz dönem yurtdışındaki kampüslerimizde okuyabiliyoruz. En son noktaya değinmem gerekirsede sosyal aktiviteler açısından fazlasıyla imkanımız bulunmaktadır.

2,474 görüntülenme
Sonraki Sayfa »