Cevaplar 6

Yükleniyor...
959 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Anlatsın.com'a karşı içimde inanılmaz bir motivasyon barındırıyorum. Ekip arkadaşlarım, ofis ortamı, yaptığım işin gerçekten ilham verici ve değerli olduğunu görmem bana motivasyon veriyor. Günümün iyi geçmesi için iş yerinde büyük bir başarıya imza atmış olmam gerekmiyor çünkü ben buraya mutlu olarak geliyorum ve bu bana çok keyif veriyor. Burada birlikte çalıştığım insanlar gerçekten çok zeki ve burada fikrimin değerli olduğunu hissediyorum, bu da çok mutlu olmama sebep oluyor. Bunun yanında içinde bulunduğunuz yapıya karşı olan inancınız da çok önemli. Ben Anlatsın.com'un büyüyerek çok daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum. Bir start-up projenin çok daha iyi yerlere gelmesini sağlayan ekip içinde bulunmak bana çok mutluluk veriyor.

483 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada beni en çok motive eden şey; herkesin bir şekilde dünden daha iyi bir şey yapmaya çalışması, yaptığı işten tatmin olmayıp daha iyi yapabileceğini bilerek bunun üzerinde vakit harcamasıdır. Ben kariyerimde bulunduğum an itibarıyla belli tecrübelere sahibim ve daha fazla şeyler yapmak istiyorum. Bunu yapabileceğim insanları da yanımda görünce yaptığım işten çok mutlu oluyorum. İnsanlarla beraber iş yapabilmek beni çok motive ediyor.

209 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Anlatsın.com'da beni en çok motive eden şey; birilerinin hayatına çok net bir şekilde dokunabilmektir. Dün LYS sonuçları açıklandı ve benim kuzenim de sınava girmişti. Onunla neyi seçeceğini konuşurken 1 yıldır Anlatsın.com'a sürekli girdiğini ve orada mühendislikle ilgili her şeyi okuduğunu söyledi. Bu beni çok mutlu etti çünkü ben burada 1 yıldır çalışmıyorum. Benim dışımda kuzenim aylardır Anlatsın'dan faydalanıyormuş. Bunun dışında bir arkadaşım UI/UX'le ilgili bir mülakata girmeye çalışırken onun ne olduğunu merak ederek Google'da arattığında karşısına Anlatsın çıkmış ve Anlatsın'dan bilgi alıp faydalanmış. Bu tarz şeyler benim için çok önemli. Belki de bizim sayemizde yüzlerce, binlerce insan çok daha doğru kariyer tercihleri yapıyor ve bu tercihler sonunda çok daha mutlu oluyor. Biz birçok insanın çok daha mutlu olmasını sağlıyoruz ve bu çok büyük bir motivasyon kaynağı diye düşünüyorum.

178 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Anlatsın.com’da beni en çok motive eden şey; çalışma ortamı ve birlikte çalıştığım arkadaşlarımdır. Bizim herhangi bir çalışma saatimiz yok, kendi işimiz gibi istediğimiz zaman gelip gidebiliyoruz. Kimseye hesap vermek zorunda değiliz ama herkes yaptığı işin bilincinde olduğu için kimse işi savsaklamıyor. İşe gelmediğim günler oluyor ama gelmediğim zaman da evden çalışıyorum. Çalıştığım arkadaşlarım çok kaliteli insanlar ve hepsi birer dünya vatandaşı. Herhangi birisini dünyanın herhangi bir ülkesine koysanız orada bir iş bulup çalışabilirler. Bu beni çok mutlu ediyor. Ben Türkiye’de birçok şirkette çalıştım. Birçok şirketin içine girerek çalışma ortamını gördüm. Oralarda şark kafasıyla iş yaparlar, garp kafasıyla düşünürler. Çok rahat gözükürler ama sabah saat 9’da eleman işe gelmeyince bir anda ortalık karışır. Bizde böyle bir şey yok. Herkes işinin bilincinde ve işini hakkıyla yapıyor. Bunun dışında yurtdışına açılıyoruz ve bu beni motive ediyor. Ben yaklaşık 6 aydır Anlatsın’da çalışıyorum ama öncesinde 2 buçuk yıllık çalışma geçmişimiz var. Anlatsın’ın ilk videolarını eski şirketimdeyken biz çekmiştik. Onların bir başarı hikayesi olduğunda kendimi bunun bir parçası olarak görüyordum ama artık bunun içindeyim. Anlatsın büyüdükçe bu başarı hikayesinin bir parçası olduğumu hissetmeye devam edeceğim.

348 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Anlatsın.com’da beni motive eden çok fazla şey var. Öncelikle aynı yaş grubuyla çalışıyorum ve hepimiz aynı zevklere sahibiz. Uygulama çok güzel, rakamları gördükçe daha çok motive oluyorum. Coder olarak yazdığımız bir uygulamanın kullanma sayısı arttıkça daha iştahlı çalışıyorum. Burada yeniliklerle iç içeyiz. Ben daha evvel videoyla ilgili hiçbir şey yapmamıştım, sadece videoları upload etmiştim ama şu an olayın derinine indikçe yeni şeyler öğrendiğimi görüyorum.

214 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Harika bir ekibimiz var ve hepimizin motivasyonu inanılmaz yüksek. Yaş aralığımızın yakın olması sebebiyle de çok iyi anlaşıyoruz ve çok eğleniyoruz. Burada her gün farklı şeyler öğreniyorum ve sorumluluk alabilmenin önemini anlıyorum. Yaptığımız işin çok değerli olması bunların üzerinde çok büyük bir etken çünkü günün sonunda öğrencilere ve mezunlara yardım ettiğimizi, onların gelecekteki kariyerlerine, hatta hayatlarına dokunabildiğimizi bilmek benim için en büyük motivasyon kaynağıdır.