Cevaplar 10

Yükleniyor...
643 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Haftada 6 gün çalıştığımız için kendimize pek vakit ayıramıyoruz ama Doğuş Oto bu anlamda bizi düşünüyor. Ben 2 yıl boyunca tiyatro ekibindeydim ve tiyatro eğitimi alarak oyun sergiledim. Dolayısıyla sosyalleşmeye vaktimiz kalmasa bile bu alanı Doğuş Oto bizim için oluşturuyor. Çok keyifli ve güzel işler yaptık. Bu açıdan Doğuş Oto’ya teşekkür ediyorum.

21,657 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış yapabilmek için özellikle okumanız gereken bir bölüm yok. Doktor olmak için tıp, avukat olmak için de hukuk okumak zorundasınız ama satış kısmında böyle bir durum yok. Halkla İlişkiler iletişimi güçlendiren bir bölüm. Benim arkadaşlarımın hepsi farklı alanlarda çalışıyor. Örneğin; biri reklam ajansında, diğeri kurumsal iletişim bölümünde, başka bir arkadaşım dergide çalışıyor, ben de satış yapıyorum. İletişimimin kuvvetlenmesi açısından Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünün bana çok fazla katkısı oldu.

314 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben 7 senedir Doğuş Oto’dayım. O zamanlar bekardım ama evlendim. 6 gün çalışmak tabii ki zor çünkü sadece 1 gününüzü kendinize ayırabiliyorsunuz fakat burada o kadar keyifli bir ortam var ki kendinizi zaten buraya göre organize ediyorsunuz. Yaşamınız, aileniz burada gibi hissettiğiniz için eve dinlenmeye gidiyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Emin olun ki bu sizi hiç yormuyor, 6 gün çalışmak sizi hiç zorlamıyor.

321 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış zaten iletişimin kendisidir. İletişim olmadan en ufak bir şeyi satabilmeniz mümkün değildir.

660 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yeni mezun arkadaşlara acele etmemelerini tavsiye ederim çünkü hiçbir şey bir anda olmuyor. Ben buraya Müşteri Danışmanı olarak başlamıştım. Zamanla kendimi bu alanda gösterdim ve eğitimler aldım. Böylece yöneticilerimin gözüne girerek Satış Danışmanı pozisyonuna yükseldim. Doğuş Oto’da bu imkanlar var ama sabırlı olmak gerekiyor. Doğuş Grubu’nun içinde Seat, Volkswagen, Skoda, Audi, Porsche gibi markalar var ve bu markaların arasında rahatlıkla geçiş yapabiliyoruz. Ben buraya Audi resepsiyonunda işe başladım, daha sonra Volkswagen’e geçtim. Ardından Audi Satış Danışmanı oldum, 5 senedir de Seat Satış Danışmanı olarak görevime devam ediyorum.