Cevaplar 5

Yükleniyor...
888 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim yöneticim çok iyi çünkü ne olursa olsun bizi motive ediyor. Bizi hiç sıkmayacak şekilde yeni bir projeler veya görevler veriliyor ve biz bu işi daha bağlı bir şekilde yapıyoruz. Bunun dışında diğer stajyer arkadaşlarımın bazılarını çok sık görüyorum, bazıları da diğer birimlerde olduğundan dolayı çok karşılaşamıyorum. Bence sabah kahvaltısı günün en güzel kısımlarından birisi. Bunun dışında gerek bilgisayar bilgisi gerekse insan ilişkileri yönünden çok fazla şey öğreniyorum. Bunların hepsi beni yatağımdan erken kaldırıp işe mutlu gitmeme sebep oluyor.

553 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biraz klasik olacak ama Mercedes’te beni en çok motive eden şey, Mercedes’in çalışanlarına verdiği önemdir. Biz stajyerlere bile diğer çalışanlar kadar değer veriliyor. Bunun yanı sıra çalıştığım ekip de yardımsever ve sıcak kanlı, bana karşı her zaman çok sevecen oldular. Bu yüzden yaşadığım en ufak bir problemi bile hiç çekinmeden kendileriyle paylaşabiliyorum. Ayrıca biz çalışmamızıokulla birlikte yürüttüğümüz için çalışma günlerimizi ayarlamak bazen zor olabiliyor. Sorumlumuz da bizim zorlanmayacağımız şekilde çalışma günlerimizi kendimiz ayarlamamıza yardımcı oluyor.

690 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Mercedes’te çalışan insanların hayatlarından memnun olduğunu ve çalışan memnuniyetinin oldukça yüksek olduğunu gözlemledim. Bunu arkadaşça ve samimi olan ortamından da anlayabiliyoruz. Dolayısıyla beni motive eden ve her sabah şirkete gitmemi sağlayan şeyin, samimi ve arkadaşça olan ortamı diyebilirim.

1,143 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben çalışma ekibimi seviyorum. Bir insan çalışma ekibiyle ne kadar uyumluysa o kadar mutlu olur, benim de motivasyonum çalışma ekibimle olan iletişimimdir.