Cevaplar 6

Yükleniyor...
1,566 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Günün sonunda çıkan araç sayısını göz önünde bulundurduğumuzda biz departman olarak bir otobüsün her yerini yapıp vermiyoruz ama ihtişamlı bir görünüm oluşuyor. Sizden kat be kat daha büyük ve uzun, olabildiğince az hatayla sonucunu gördüğünüz bir otobüs çıkıyor karşınıza. Onu gördüğünüz zaman bu sizi motive ediyor, yeterli tatmini sağlıyor. Bir sorun çıktığında onu çözdüğünüz için o gün aksamadan o araç sayısında kaliteli bir otobüs üretimi gerçekleşiyor. Siz de günün sonunda bu verilere bakıp “Bunu ben yaptım! Bu sorumluluğu ben üstlendim.” dediğinizde sizin için çok büyük bir tatmin oluyor.

982 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim yöneticim çok iyi çünkü ne olursa olsun bizi motive ediyor. Bizi hiç sıkmayacak şekilde yeni bir projeler veya görevler veriliyor ve biz bu işi daha bağlı bir şekilde yapıyoruz. Bunun dışında diğer stajyer arkadaşlarımın bazılarını çok sık görüyorum, bazıları da diğer birimlerde olduğundan dolayı çok karşılaşamıyorum. Bence sabah kahvaltısı günün en güzel kısımlarından birisi. Bunun dışında gerek bilgisayar bilgisi gerekse insan ilişkileri yönünden çok fazla şey öğreniyorum. Bunların hepsi beni yatağımdan erken kaldırıp işe mutlu gitmeme sebep oluyor.

638 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biraz klasik olacak ama Mercedes’te beni en çok motive eden şey, Mercedes’in çalışanlarına verdiği önemdir. Biz stajyerlere bile diğer çalışanlar kadar değer veriliyor. Bunun yanı sıra çalıştığım ekip de yardımsever ve sıcak kanlı, bana karşı her zaman çok sevecen oldular. Bu yüzden yaşadığım en ufak bir problemi bile hiç çekinmeden kendileriyle paylaşabiliyorum. Ayrıca biz çalışmamızıokulla birlikte yürüttüğümüz için çalışma günlerimizi ayarlamak bazen zor olabiliyor. Sorumlumuz da bizim zorlanmayacağımız şekilde çalışma günlerimizi kendimiz ayarlamamıza yardımcı oluyor.

787 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Mercedes’te çalışan insanların hayatlarından memnun olduğunu ve çalışan memnuniyetinin oldukça yüksek olduğunu gözlemledim. Bunu arkadaşça ve samimi olan ortamından da anlayabiliyoruz. Dolayısıyla beni motive eden ve her sabah şirkete gitmemi sağlayan şeyin, samimi ve arkadaşça olan ortamı diyebilirim.

1,388 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben çalışma ekibimi seviyorum. Bir insan çalışma ekibiyle ne kadar uyumluysa o kadar mutlu olur, benim de motivasyonum çalışma ekibimle olan iletişimimdir.

Transkripti Göster

Ben buraya başlamadan önce Mercedes markası beni çok motive ediyordu. Buraya girdikten sonra insanların yaklaşımı, çalıştığım ortam ve yöneticiler beni çok motive etti. Şirkette gerçekten çok güzel bir sosyal ortam var. Biz burada stajyeriz ama kimse bize stajyer muamelesi yapmıyor. “Sen stajyersin. Buna karışma!” gibi hiçbir şeyle karşılaşmadım. Çalışanların sahip olduğu birçok haktan yararlanabiliyoruz. Bunun dışında PEP’ler için sosyal etkinlikler ve gelişimimize katkı sağlayan eğitimler oluyor. Excel gibi eğitimlerden yararlanabiliyoruz. Konferanslara katılım gösterebiliyoruz. Burada kendimi bir stajyer gibi değil bir çalışan gibi hissediyorum. Bu da beni çok motive ediyor.