JTI Onaylı Hesap

0 kişi, 7 cevap verdi.

Cevaplar 7

Yükleniyor...
JTI
44 takipçi
939 görüntülenme
JTI
44 takipçi

JTI

Biz dünya genelinde, 130’dan fazla ülkede, 100 farklı milletten, 45.000 mutlu çalışanı olan ve çeşitliliğinden ilham alan bir şirketiz. Gücümüzü en değerli varlığımız olan ve şirket değerlerimizi yaşatan çalışanlarımızdan alıyoruz. 

Çalışanlarımıza sunduğumuz fırsatlar sayesinde sektöründe bir ilke imza atarak “Investors in People” ünvanını aldık. 

Yıllardır, hem global anlamda hem de Türkiye’de, bağımsız araştırma kuruluşları tarafından verilen “Top Employer” ödülünü alıyoruz. JTI Türkiye olarak, bu yıl beşinci kez bu ödülü almanın gururunu yaşıyoruz.

İzmir Torbalı fabrikamız, JTI’ın “ihracat üssü” olarak da konumlanıyor. Şirketimiz hem iç pazar hem de ihracat operasyonları bazında, yıllardır “Türkiye’nin En Büyük 100 Şirketi” arasında yer alıyor.  

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla daima daha iyiye... 

Uluslararası ölçekte çalışan bir şirket olarak, çalışanlarımızın gelişimine destek olmak adına, onlara dünyanın farklı yerlerinde çeşitli kariyer olanakları sunuyoruz. Bugün, birçok çalışma arkadaşımız, genel merkezimizin bulunduğu Cenevre ve diğer JTI lokasyonlarında üst düzey yönetici pozisyonlarında görev alıyor.  Global JTI’ın “yetenek havuzu” olarak anılmak bizlere büyük mutluluk veriyor.  

Felsefemiz, daima insana yatırım yapmak ve çalışanlarımızın potansiyellerini keşfederek, kariyer yolculuklarında onları desteklemek. JTI’da çalışanlarımıza hayatlarına dair gerçek anlamda fark yaratma şansı veriyoruz. Böylece, kendilerine mutlu olacakları, gurur duyacakları bir kariyer yolu çizmiş oluyorlar. Bir işi ileriye taşımak için en temel ihtiyacımızın öncelikle mutlu çalışanlar yaratmak olduğunun daima farkındayız.

593 görüntülenme
JTI
44 takipçi
1,515 görüntülenme