Cevaplar 12

Yükleniyor...

Çeşitli sektörlerde, insan kaynakları departmanında 10 yıl boyunca deneyim kazandım. Fakat iş hayatında beni tatmin etmeyen bir şeyler vardı. Her zaman kendi işimi yapmak istiyordum. En son çalıştığım start-up bir firmanın kurucularından birini ilham alarak ben de artık bir girişimde bulunmalıyım dedim. Bu aşamada arkadaşlarımın desteği çok etkili oldu. Ve 2018 yılının Ekim ayında Elpis Hr'ı kurdum. Tüm kazandığım deneyimleri etkili bir şekilde kendi işimde kullanmaya devam ediyorum. 

147 görüntülenme

Elpis Hr, insan kaynakları yönetim danışmanlığı, seçme ve yerleştirme, eğitim, iş analizleri, görev tanımları, motivasyon çalışmaları gibi alanlarda hizmet vermektedir.

165 görüntülenme

Elpis Hr, start-up firmalara, yazılım & bilişim alanında faaliyet gösteren firmalara bir de e-ticaret firmalarına hizmet vermektedir. Aslında hedefimiz insan kaynakları departmanı olmayan yeni girişimlerin, start-up firmaların iş ortağı olmaktır. Bu sektörlere de aktif olarak hizmet vermekteyiz.

196 görüntülenme

Yazılım Destek Uzmanı, müşterilerden gelen destek taleplerini yanıtlar. Müşteriler, telefon yoluyla ya da sistem üzerinden ticket açarak firmanın destek departmanına talep oluşturur. Destek birimindeki çalışanlar ise bu talepleri en kısa sürede yanıtlamaya çalışır. Uzaktan bağlanma sistemi ile müşterinin sorununa çözüm getirmeye ya da kendisinin yapamayacağı bir durum söz konusuysa firmada çalışan diğer ilgili departmanlara yönlendirmeye çalışır. 

490 görüntülenme

Bu ilana başvurmak için;

  • Bu alanda en az 1 yıl deneyimli olmak,
  • Sql bilginizin olması,
  • İletişiminizin güçlü olması,
  • İşinizi severek yapmanız yeterlidir :)

460 görüntülenme