Cevaplar 2

Sırala:

Öğrenciler mezun olduktan sonra hemen gelebiliyorlar. Stajyer olarak da çok fazla alım yapıyoruz ve kadroya geçişler de oluyor. Mesela ben VW Binek Satış’ın resepsiyonunda çalışmaya başlamıştım, 4 sene sonra Binek Satış Danışmanı olabildim.


Dolayısıyla istediğiniz hedeflere Doğuş Oto’da çok yakınsınız. Eğer hedeflerinizi istiyorsanız, bunları dile getiriyorsanız ve gerçekten başarılıysanız size bütün kapılar açılıyor. Doğuş Oto, çalışanlarına bu konuda çok yardımcı oluyor. Başka bir bölüme ya da departmana geçebiliyorsunuz. Bu yüzden ne istediğinizi ve hedeflerinizi bilmeniz Doğuş Oto ailesi için çok önemli.

Satış Temsilcileri yıllık satış hedefleri doğrultusundasenelerini planlıyorlar. Doğuş Oto’da başarılı bir Satış Temsilcisi olarakkariyerinize devam edebildiğiniz gibi, performansınız ve yetkinlikleriniz elverdiği doğrultuda Satış Yetkilisi olarak da bir ekip yönetimindegörevlendirilebilirsiniz. Farklı markalarla rotasyonlarınız olduğu için farklımarka deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Biz şirketimize yeni mezun kişilerialıp yetiştirme konusunda istekli bir şirketiz. Tecrübeli personel alımındançok, yeni kişileri alarak onları şirket kültürümüzle yetiştirmek bizi daha çokheyecanlandırıyor.