Cevaplar 2

Yükleniyor...
563 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öğrenciler mezun olduktan sonra hemen gelebiliyorlar. Stajyer olarak da çok fazla alım yapıyoruz ve kadroya geçişler de oluyor. Mesela ben VW Binek Satış’ın resepsiyonunda çalışmaya başlamıştım, 4 sene sonra Binek Satış Danışmanı olabildim.

Dolayısıyla istediğiniz hedeflere Doğuş Oto’da çok yakınsınız. Eğer hedeflerinizi istiyorsanız, bunları dile getiriyorsanız ve gerçekten başarılıysanız size bütün kapılar açılıyor. Doğuş Oto, çalışanlarına bu konuda çok yardımcı oluyor. Başka bir bölüme ya da departmana geçebiliyorsunuz. Bu yüzden ne istediğinizi ve hedeflerinizi bilmeniz Doğuş Oto ailesi için çok önemli.

290 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Satış Temsilcileri yıllık satış hedefleri doğrultusunda senelerini planlıyorlar. Doğuş Oto’da başarılı bir Satış Temsilcisi olarak kariyerinize devam edebildiğiniz gibi, performansınız ve yetkinlikleriniz el verdiği doğrultuda Satış Yetkilisi olarak da bir ekip yönetiminde görevlendirilebilirsiniz. Farklı markalarla rotasyonlarınız olduğu için farklı marka deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Biz şirketimize yeni mezun kişileri alıp yetiştirme konusunda istekli bir şirketiz. Tecrübeli personel alımından çok, yeni kişileri alarak onları şirket kültürümüzle yetiştirmek bizi daha çok heyecanlandırıyor.