Cevaplar 16

Yükleniyor...
243 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Stajımızda zaman yönetimini iyi yapmamız gerektiğini öğrendik çünkü yarışmanın sürecini kontrol etmeye çalışırken; dersleri, okulu ve sosyal hayatımızı da dengelememiz gerekiyordu. Yarışma sürecinde zorlansak da bunu öğrenmiş olduk.

238 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yarışma bundan sonra iş geliştirmeyi nasıl yaptığınıza dair yazılı bir kaynak hazırlamanızı ve 10 dakikalık bir videoda bunları nasıl geliştirdiğinize dair sunum yapmanızı istiyor. Bunları hazırlayıp internet üzerinden yüklüyorsunuz.Çeşitli değerlendirmeler sonucunda Türkiye Finali için İstanbul’a geliyorsunuz. Burada başarılı olursanız aşamalar, Avrupa Finali ve Londra Dünya Finali olarak devam ediyor.

227 görüntülenme
·
Transkripti Göster

 Bu zorlu süreç sonunda başarılı olmamız bizi mutlu etti ve ileride karşımıza çıkabilecek olası zorluklara karşı nasıl motive olabileceğimizi öğrendik.

209 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Battleof Minds yarışması sınırları olmayan bir yarışma. Bu yüzden işi geliştirmeye başlamadan önce kişilerin nasıl bir yol izleyeceklerini ve sınırlarını iyi belirlemeleri gerekiyor. Kendi sorumluluklarını belirledikten sonra bunları vakti zamanında yerine getirmelerini, başarılı olmak için iyi bir formül olarak görüyorum.

183 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Battleof Minds yarışmasına katılmayı düşünen adaylar için ilk önerimiz; zaman yönetimini düzgün kurmak olacaktır çünkü takım çalışması olduğu için aynı anda birden fazla insanın birden fazla ajandası olabiliyor ve bunun iyi kontrol edilmesi gerekiyor. Yarışma sürecinde okul da devam ettiği için programlar çakışabiliyor, bunun için de güzel bir planlama yapılması gerekiyor.