Ajans Başkanı

2 soruya 3 cevap verildi.

Cevaplar 3

Yükleniyor...
2,078 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ajans Başkanı olarak her işi yapıyorum. Marjinal’de herkes her işi yapar çünkü içimizde çok fazla CEO var. Hayvan CEO’su, Kedi CEO’su, Eğlence CEO’su, Oyun CEO’su gibi Marjinal’de çalışan 50’ye yakın insanın bir CEO’luk görevi var, bana da Ajans Başkanı demişler.

Ben bizi arayıp bizimle görüşmek isteyen müşterilerle görüşüyorum. Genellikle onların ortamlarında görüşerek onların ortamını görüyorum. Nasıl bir ortamda oldukları, bizi uyup uymadıkları, enerjilerinin tutup tutmadıkları, nasıl bir bakış açılarının olduğu, kadın-erkek çalışma oranlarının nasıl olduğu gibi konularda onları izlemeye çalışıyorum. Eğer bize uygunsa ilişkileri devam ettirip müşteriyi kazandırdıktan sonra ekiple tanıştırıyorum.

Bunun dışında stratejik toplantılara katılıyorum, zaman zaman müşteri ziyaretleri yapıyorum. Arkadaşlarla birlikte onların işine dahil olarak bu şirkette çalışan herkesin yaptığı işin ne kadar önemli olduğunun bilincine varıyorum. Sadece oturduğum yerden işlerin yapılmasını söylemiyorum, zaman zaman ben de yapmaya kalktığımda o işlerin ne kadar zor olduğunu fark ediyorum. Dolayısıyla her işi yapan, yaptığı işi çok seven bir insanım.

645 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sabah iki köpeğimle birlikte ofise yürüyerek geliyorum. Geldikten sonra üst katta bütün ekibin katıldığı bir kahvaltı sofrası oluyor, ben neredeyse kahvaltının başından sonuna kadar yaklaşık 1 buçuk saat orada oturarak herkesle muhabbet ediyorum. Orayı çok seviyorum çünkü hem iş hem de iş dışı bir şeyler konuşuluyor. Eğer bir toplantım yoksa bu 9 buçuğa kadar sürüyor.

Gün içinde çok fazla görüşmelerim oluyor. Mevcut müşterilerin belli periyottaziyaretlerinin yapılması ve stratejik toplantılar var. Benim sivil toplum tarafım da çok fazla olduğu için oradaki görevlerim nedeniyle toplantılarım fazla oluyor. Günde ortalama 5 toplantım oluyor, 3500-5000 civarında da e-mail alıyorum ve bunları mutlaka gün içinde cevaplıyorum. Bu da başka hiçbir şeye bakmamak anlamına geliyor. Tüm müşterilerin mail grubunda varım. Bütün müşterilerle ilgili nelerin yapılıp yapılmadığını ya da gündemdeki konuları biliyorum. Bu da müşterilerimizden ve sektörden kopmamamı sağlıyor ve beni dinamik tutuyor. Aralarda da kedi ve köpeklerimizi seviyorum. Dolayısıyla kedi ve köpek, toplantılar, mail ve arkadaşlarla kahvaltı sohbetiyle geçiyor. Öğle ve akşam yemeği yemiyorum, hayatım böyle geçiyor.