University4Society

SpeakUP Meetup

5 Şubat Salı akşamı gerçekleşecek ve dünyanın en büyük melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum Turkey 'in Başkanı Hulusi Berik söyleşide konuğumuz olacak

SpeakUP Meetup'ın içeriği nasıl olacak? (1 Cevap)

5 Şubat Salı akşamı ING inovasyon Merkezi'nde gerçekleşecek ve SpeakUP adını verdiğimiz ilk buluşmamızda dünyanın en büyük melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum'un Türkiye Başkanı Hulusi Berik bizlerle olacak. Hulusi Bey'in girişimcilik ve melek yatırımcılık alanlarındaki tecrübelerini dinleyeceğimiz söyleşimizin haricinde geçtiğimiz yıl üniversitedeki girişimcilik maratonumuza katılan 3 University4Society Girişimi de sunum yapacak.

Etkinliğimize katılarak Hulusi Bey ile gerçekleştireceğimiz ilham verici söyleşiyi dinleme, genç girişimcilerin Pitch sunumlarına feedback verme ve girişimciliğe gönül vermiş kişilerle networking yapabilirsiniz


University4Society'nin ana faaliyet alanları nelerdir? (1 Cevap)

University4Society olarak, girişimci ruha sahip olan kişilere, bulundukları çevrede yaratabilecekleri etkiyi göstermek amacıyla kurulduk. Türkiye genelinde düzenlediğimiz üniversite etkinlikleri ile Anadolu’nun her bir köşesinden girişimci ruha sahip olan üniversite öğrencilerine hayallerine ulaşmalarında eşlik edip, girişimciliğin tüm reflekslerini onlara öğretmeyi ve uygulatmayı hedefliyoruz.

University4Society girişimcisi olmak için ne yapmam gerekiyor? (1 Cevap)

Bu sene 25'den fazla üniversitede 48 saatlik girişimcilik maratonları düzenleyeceğiz. Herhangi bir üniversitedeki maratona başvurarak University4Society ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Linke tıklayarak tüm üniversitelerdeki programı inceleyebilir ve kendinize uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

University4Society en yakın tarihli girişimcilik maratonları nerde ve ne zaman? (1 Cevap)

Yakın zamandaki programımız şu şekilde. Üniversitelerin üzerindeki link'lere tıklayarak başvuru yapabilirsiniz..

1-3 Mart: Anadolu Üniversitesi

8-10 Mart: Karabük Üniversitesi

15-17 Mart: Hacettepe Üniversitesi

22-24 Mart: TED Üniversitesi

University4Society kampüs temsilcisi olmak için ne yapmak gerekiyor? (1 Cevap)

Üniversitenizde, University4Society girişimcilik maratonu düzenleyip ailemize katılmanızı çok isteriz. Linke tıklayarak kampüs temsilciliği başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ekibimiz başvurunuzu inceledikten sonra çok kısa bir sürede size geri dönüş yapacağız.

Etkinlik Bilgileri

İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 05.02.2019
Etkinlik Tarihi: 05.02.2019
Adres: Levent Mahallesi, Ecza Sokağı Polat Plaza No:4, 34330 Şişli/İstanbul
University4Society

10 soru, 7 cevap.