Türkiye Finans Core Perakende Programı

Bankacılık sektöründe satış kariyeri hedefliyor ve yenilikçi yaklaşımlarınla başarıya odaklanıyorsan Core Perakende Programı tam sana göre!

Cevaplar 6


Core, üniversiteden yeni mezun olmuş genç yetenekleri bankamıza kazandırmak için tasarladığımız ve genç yetenekleri çekirdekten yetiştireceğimiz kariyer ve gelişim programıdır. Core Perakende ise yeni mezun genç yeteneklerin perakende iş grubumuz kapsamında değerlendirileceği iş grubuna özel bir Core (yeni mezun işe alım) programıdır.

1,424 görüntülenme

Core Perakende, bankacılıkta satış kariyeri hedefleyen ve yenilikçi yaklaşımlarla başarıya odaklanan tüm genç yeteneklere göre! İyi derecede İngilizce bilen ve İİBF veya Endüstri Mühendisliği mezunu olanlar da hemen başvurabilir.

713 görüntülenme

Core Perakende programına başvurmak isteyenler, buradan başvurabilir. Kriterlere uygun olan adaylara ilk önce genel yetenek, İngilizce ve kişilik envanteri gibi sınavlar gönderiyoruz. Sınavlardan başarı ile geçen adayları grup mülakatına davet ediyoruz, ardından yetkinlik bazlı birebir mülakatlarda vaka analizi çalışmaları gerçekleştirerek başarılı olan adaylarımız ile teklif aşamasına geçiyoruz.

790 görüntülenme

Core Perakende ilanına başvuran adayların öncelikle şube satış kariyeri hedeflemiş olmasına dikkat ediyoruz. Bankamızın iş bazında belirlemiş olduğu yetkinlikleri baz alarak yaptığımız değerlendirmeler sonucunda da satış için gereken yetkinliklerin adayda bulunmasına dikkat ederek işe alımları gerçekleştiriyoruz.

743 görüntülenme