Cevaplar 8

Yükleniyor...

Tasarım ofislerinde,büyük firmaların seri üretimlerinde,Ar-Ge departmanlarında yada kendi özel tasarım ofisi açabilirsin.Deyineceğim nokta Üretimin olduğu her yerde ve 'yeni model' kavramı hayatımız da var olduğu sürece Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunlarına duyulan ihtiyaç hergün artarak devam edecektir.

21,678 görüntülenme

Değişen Dünya'nın verdiği tek düzeliği yıkmak,hayata daha başka pencerelerden bakmak,her zaman yenilik peşinden koşmak,kimsenin dokunmadıgı noktalardan büyük şeyler yakalamak,sanatın çok yönlülüğünden yararlanmak için ideal bir bölüm. ve okurken bile eglenecebileğiniz(gece gündüz yapılan maketler,eskizler,projeler hariç) mühendislik gibi baymayan bir bölüm olduğundan dolayı tercihimi Entas'tan yana kullandım.Gelecekte de önünün çok açık oldugunu düşünüyorum artık şirketler yavaş yavaş gelişmenin inovasyonla olacağının bilincine vardılar ve bu yüzden artık türkiye'de de tasarımcılar aranılmaya başlanıyor.Hayal ettiğini ürün ne olursa olsun (yat,otomobil,küçük ev aletleri,mobilya,spor araç gereçleri) tasarlama imkanı veren bölüm.

9,185 görüntülenme

Geçim kaynakları sınırlı oldugu için öğrenciler geçim kaynagı olarak görülebiliyor bu yüzden yaşam(ev kiraları özellikle) pahalı diyebiliriz.Minibüslerle ulaşım özellikle ders saatlerinde yetişmiyor.Ve denizin olmamasını dezavantaj olarak görüyorum.

416 görüntülenme

Trafik çilesi yok büyükşehirler de boşa harcadıgınız zamanı burada kendinize harcayabiliyorsunuz.Doğayla iç içe.Yaz ve kış turizmine ev sahipliği yapan iilçeleri özlelikle turistler tarafından yoğun ziyaret edilen Safranbolu'da yaşama ayrıcalığı.

1,980 görüntülenme