Cevaplar 15

Filtrele:Sırala:

Hayat Kimya Hayat'ı Keşfet Staj Programı nedir? (1 Cevap)

Gerçek bir proje yapabileceğin program ve 2 aylık bir staj deneyimidir. Stajını ise Haziran – Ağustos ayları arasında haftanın 5 günü gerçekleştiriyorsun.

Hayat Kimya Hayat'ı Keşfet Staj Programı için başvuru şartları nelerdir? (1 Cevap)

Bu programa üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrenciler başvurabiliyor.

Hayat Kimya Hayat'ı Keşfet Staj Programı için nasıl adaylar arıyorsunuz? (1 Cevap)

Hızlı tüketim sektörüne ilgi duyan, hem Türkiye hem de yurtdışındaki ekiplerle birlikte çalışarak farklı kültürlerle bir ortamda çalışmak isteyen ve güçlü markalarla birlikte değer katacak bir proje gerçekleştirmek isteyen adayları arıyoruz.

Hayat Kimya Hayat'ı Keşfet Staj Programı başvuru ve işe alım süreci nasıl ilerliyor? (1 Cevap)

Öncelikli olarak 28 Şubat 2019 tarihine kadar online başvuru tamamlanmak durumunda. Daha sonrasında ise değerlendirilen ve şartları sağlayan adaylara online İngilizce sınavının linkini yönlendiriyoruz. Başarılı olan adaylara daha sonrasında online Genel Yetenek sınavını tamamlamaları için bir link yönlendiriyoruz. Her 2 aşamadan başarılı bir şekilde geçen adayları vaka çalışmalarına davet ediyoruz ve olumlu değerlendirilenlerle teklif sürecine geçiyoruz. İlk iş gününde ise Hayat’a Merhaba oryantasyonuyla birlikte keyifle geçireceğimiz 2 aylık dönemi başlatıyoruz.

Hayat Kimya Hayat'ı Keşfet Staj Programı mülakatlarında neler soruluyor? (1 Cevap)

Bu programın sürecinde birebir mülakatlar gerçekleştirilmiyor. Sadece grupça gerçekleştirdiğimiz vaka çalışmalarında değerlendirip süreci ilerletiyoruz. Vaka çalışması boyunca gözlemciler adayların hem yetkinliklerini hem de performansını canlı olarak gözlemleme şansına sahip oluyor.