Cevaplar 9

Yükleniyor...

Özellikle birinci sınıfı çok çok iyi geçirin :) Bol bol gezin mümkünse eğitim fakültesindeyseniz 2. sınıftan itibaren pek gezmeye zamanınız olmayacak ödevler malum :) Çok fazla hayal kurmayın okul ve üniversite hayatıyla alakalı :) Hayal ettiğiniz bir çok şeyin aslında olmadığını gelince göreceksiniz. Ama ne olursa olsun Gazi'li olmak bir ayrıcalıktır :) Hepiniz Hoş Geldiniz :) :)

2,167 görüntülenme

Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet okullarında,ana okullarında,kreşlerde,özel eğitim kurumlarında çalışabilir. Tabi bölümün üzerine alacağınız yüksek lisans vs. gibi eğitimlerle de akademik kariyer yaparak okulda kalabilirsiniz.

37,659 görüntülenme

Yaz aylarında çok sıcak oluyor özellikle bu yıl okul çok geç kapandığı için çok sıcaklara kaldık çok zorlandık. Bazen insanları çok anlayışsız olabiliyor. Tabi genelleme yapmıyorum.

144 görüntülenme

Ankara da öğrenci olmak çok çok ayrı bir şey. Çok artıları var. Eğer sosyal bir insansanız yapabileceğiniz çok fazla şey var. 2 yıldır burdayım daha gitmediğim çok yeri var. Ayrıca part time olarak çalışmak isterseniz çalışabileceğiniz çok iş var.

894 görüntülenme