Cevaplar 6

Yükleniyor...
2,922 görüntülenme
·
Transkripti Göster

L'Oréal'in kültürünü size beş kelimede anlatabilirim. Bunlar; yenilikçilik, tutku, girişimcilik, inisiyatif ve işbirliğidir.

1,521 görüntülenme
·
Transkripti Göster

ViceVersa, L'Oréal Türkiye’nin oluşturduğu tersine bir mentorlük programıdır. Ben bu projeye dahil olduğum için çok şanslıyım çünkü Ülke Genel Müdürü’yle 6 ay boyunca onların gündemlerinde ve benim gündemimde neler olduğunu konuşma fırsatımız oldu ve bu iletişim gerçekten çok açık bir şekilde oldu. Bu program bana farklı jenerasyonların işe bakış açılarını anlamam için iyi bir fırsat yarattı.

1,984 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bunu iki taraflı bir beklenti gibi düşünebilirsiniz. Ben staj yaparken burada çalışmayı gerçekten çok istedim ve bütün iş süreçlerime bunu yansıttım. Eğer gerçekten istiyorsanız L'Oréal size gerçekten değer veriyor ve tam zamanlı süreçlerinde değerlendiriyor.

2,504 görüntülenme
·
Transkripti Göster

L'Oréal ailesine WINtern olarak dahil oldum. Okulumun son yılında İnsan Kaynakları’nda uzun dönem staj yaptım. Burada İşe Alım, Eğitim ve İnsan Kaynakları İş Ortaklarımızın süreçlerine destek oldum. Uzun dönemli stajım bittikten ve okuldan mezun olduktan sonra da tam zamanlı olarak çalışmaya başladım. Yaklaşık 2 yıldır İşe Alım ve İşveren Markası Uzmanı olarak L'Oréal’de görev yapıyorum.

3,116 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yaklaşık 2 yıldır İşe Alım ve İşveren Markası Uzmanı olarak L'Oréal’de görev yapıyorum. Bizim 4 farklı divizyonumuz ve her birinde açık pozisyonlarımız var. Buralarda hem divizyonların baştan sona ihtiyacını belirliyoruz hem de dışarıda uygun adayı keşfedip organizasyona dahil ediyoruz.

Bir diğer sorumluluğum; İşveren Markası tarafında tercih edilen işveren, aşık olunan şirket olmamızı sağlamaktır. Bunu iki basamaklı olarak düşünebilirsiniz. İlk olarak yöneticilerimizle ve yıllık iş ortaklıklarımızla kampüslerde etkin bir şekilde öğrencilerle yakın temas kuruyoruz. İkinci olarak da L'Oréal dediğimiz zaman her divizyon ve departman için en önemli süreçlerden bir tanesi Dijital’dir. Ben de bu anlamda kariyer tarafındaki bütün sosyal medya hesaplarını yönetiyorum. Buralarda L'Oréal'in nasıl bir organizasyon olduğunu, ne gibi fırsatların olduğunu anbean yayınlıyoruz. Aynı zamanda bizi takip etmek isterseniz Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızda L'Oréal Talent TR’den takip edebilirsiniz.