Career Plus 2019 FMCG Kampı

Kariyerine bir program ile birden fazla artı katar! Farklı sektörler ve liderleri burada!

Cevaplar 3

Türkiye çapındaki üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında eğitim gören öğrenciler, yeni mezun ve yüksek lisans öğrencileri, online yetenek ve İngilizce seviye sınavlarında başarılı, sosyal aktivitelerde aktif rol oynayan, yeterli sektör tecrübesine sahip öürencilerin katılabildiği, her sene Şubat-Mart ayılarında gerçekleşen FMCG, Bankacılık, Mühendislik, ve Denetim&Danışmanlık sektörlerindeki şirketlerle yetenekli adayları buluşturan ilk ve tek organizasyondur

376 görüntülenme

-Başvuru formunda yer alan üniversitelerde öğrenim gören adaylar, 

-3. ya da 4. sınıf öğrenciler, yeni mezun ve yüksek lisans öğrencileri,

-Intermediate ve üstü İngilizce seviyesine sahip olanlar,

-Mezun olduktan sonra hangi alanda kariyer hedeflediğini bilen,

-CV'sinde fark yaratacak aktivitelerde yer almış öğrenciler,

-Kendini rahatlıkla ifade edebilen adaylar başvurabilir.

458 görüntülenme

Kişisel Gelişim

Katılımcılar; farklı sektörler ile yapılacak olan kamplarda takım oyunları, kişilik envanteri testleri ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak. Bu sayede katılımcılar kişisel gelişimleri için planlama yapabilecek ve aşama kaydedebilecek.

İş ve Staj İmkanları

Career Plus etkinliğine katılacak olan adaylar, yapılacak eğitim programları kişisel gelişim seminerleri ve vaka analiz çalışmaları ile hem kendilerini yakından tanıma fırsatı yakalayacaklar hem de Türkiye'nin en iyi firmalarında iş ve staj imkanlarından faydalanacaklar.

Vaka Çalışması

Belirlemiş olduğumuz dört sektörden lider firmaların yapacakları vaka çalışmalarında adaylar sahip oldukları yetenekleri yöneticilere gösterme imkanı elde edecekler. Ayrıca analitik düşünerek ve iyi bir analiz yaparak ortaya çıkaracakları çözüm ve sunumlarla adaylar, hayal ettikleri firmada çalışma şansına sahip olabilecekler.

Eğlence

Katılımcılar, kariyer yolculuklarını taçlandıracak kampların ardından unutulmaz bir gecede sürpriz eğlenceler ile stres atacak.

492 görüntülenme