Cevaplar 9

Yükleniyor...
1,567 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikle hangi bölümü okursanız okuyun, neye ilginiz olursa olsun bunun karşılığını bankacılıkta bulabileceğinizi düşünüyorum. Özellikle Akbank’ta bu alanda çok farklı eğitim altyapıları, becerilere yönelik pozisyonlar ve bölümler bulunuyor. Dolayısıyla orada ne yapacağınıza dair şüphelerin dışında kalıp biraz daha kendinize ne katabileceğinizi düşünerek başvuruda bulunmanız gerektiğini düşünüyorum. Zaten süreç de çok hızlı ve belirgin ilerlediği için de gayet kolay geçecektir.

1,009 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İşletme mezunu olmama rağmen bankacılıkla ilgili derin bir bilgim yoktu. Verilen eğitimler bu bilgileri öğrenme açısından çok fazla şey kattı. Ayrıca geçirdiğim vakitlerde çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar edindim. Bölüme başladığımda da insanlarla doğru ve iyi projeler yaptığımı gözlemledim.

3,373 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben ilanı internetten görerek başvurdum ve sonrasında sınavla ilgili bir mail aldım. Açıkçası sınav kısmında hep endişe ediyordum ama çok rahat geçtiğini söyleyebilirim çünkü sınavın kaçta başlayacağı ve nasıl bir formatta olacağı konusunda çok iyi bilgilendirilmiştik. Ardından telefon geldi ve beni toplu bir görüşmeye çağırdıklarını ilettiler. Sonrasında da çok düzenli bir süreçte ilerledik. Bu süreç çok heyecanlı ve keyifli geçti.

1,450 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aldığım eğitimden dolayı hep Pazarlama’yla ilgili bir şeyler yapmak istiyordum. Bu anlamda da bir bankayı ilk tercihim olarak düşünmemiştim ama Akbank’ı araştırdığımda öğrendiğim bütün bilgileri burada pratiğe dökebileceğimi ve kendimi geliştirebileceğimi düşündüm. Böylece Akbank’la ilgilenmeye başladım. En sonunda da bana göre bir yer olduğuna karar vererek MT programına başvurdum.

1,166 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Akbank’ın çok büyük kurumlardan biri olduğunu biliyordum ve başvuru sebeplerimden birisi de buydu. Dolayısıyla burada MT olarak işe başlamak, büyük kurumun sıfırdan bir parçası olmak ve işe o şekilde dahil olmak daha kolay ve güvenli geldi. Bu yüzden de Akbank’a MT olarak başvurmaya karar verdim.