Cevaplar 18

Yükleniyor...
1,992 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Endüstri Mühendisliği bölümü özel sektörde çalışmak isteyen herkese çok ideal bir meslek çünkü özel sektörde çalışmak istiyorsanız önünüzde çok fazla farklı alan ve yelpaze oluşuyor.

258 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Türk Telekom’daki ilk günümde bizi oryantasyon programına aldılar. Burada 40 START olarak bir otelde toplandık ve üst düzey yöneticiler şirketi anlattılar. Çok güzel ortamlar vardı ve biz oyunlar oynayarak eğlendik. Bunun dışında ben oraya gittiğim zaman çok mutlu oldum. Bir iş günü sonrası işe daha mutlu gittim çünkü ilk günüm çok güzel geçmişti.

2,734 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Endüstri Mühendisleri akademik alanda veya özel sektörlerde çalışabilir. İş, özel sektöre geldiği zaman Endüstri Mühendisliği bölümünün çok büyük katkısını görüyoruz çünkü; Eğitim, Satış, Finans ve İnsan Kaynakları gibi alanlarda çalışabilirsiniz. Dolayısıyla Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduğunuz zaman önünüze çok geniş bir yelpaze açılıyor.

925 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi’ni ve Endüstri Mühendisliği’ni iki ayrı dalda incelemek istiyorum çünkü ikisinin de bana ayrı ayrı kattığı şeyler var. Bilkent Üniversitesi; yaşaması, kampüsü güzel ve eğlenceli bir yer. Endüstri Mühendisliği ise; beni akademik anlamda çok iyi geliştiren bir yer. Bu ikisinin kapsamında Bilkent Üniversitesi’nden Endüstri Mühendisi olarak mezun olunca da önünüze birçok yol açılıyor.

231 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Finans alanında çalışmaya karar verirken benim için birkaç temel vardı. Ben sayıları, matematiği ve insan ilişkilerini seviyordum. Bunları Finans alanında birleştirip başarılı olabileceğimi ve çalışırken zevk alabileceğimi düşündüm. Bu yüzden Finans alanında çalışmaya karar verdim.