Cevaplar 27

Yükleniyor...

Insanı, havası ile bambaşkadır Edirne.Asker ve öğrencilerin fazla olması farklı bir hareket katıyor  ve istanbul gibi büyük bir şehire yakın olması sebebiyle tercih edilebilir bir şehirdir Edirne.

812 görüntülenme

Otomotiv teknolojisi mezunu arkadaşlarımız genel anlamıyla satış sonrası hizmetlerde çalışma imkanı bulacaklardır. Ve kazanmış yetkinliklere bağlı olarak belirli branşlarda uzmanlaşacaktir. Yedek parça sorumluluğu, hasar danışmanlığı, mekanik danışmanlığı gb. Bölümlerde çalışma imkanı bulabilecekler.

2,227 görüntülenme

Işletme yönetimi; liderlik ruhunu içerisinde barındıran ve artık birşeyler yapmanın zamanı geldi diyebilen ve insan yönetiminde başarılı olduğunu düşünen bireylerin bölümü. Çünkü asıl lider emir vermeden söylenenleri yaptırabilen kişidir. Bu bölümü tercih eden arkadaşlarda bazı özelliklerini biraz olsun oturup düşünmeli.

6,174 görüntülenme

Bana kazandırmış olduğu en güzel yetkinliklerden bir tanesi liderlik ruhumun ortaya çıkmasına vesile olması. Ve bir çok önemli insanlarlar fikir alışverişinde bulunulma imkanı sağlaması oldu.