Neden Gaziantep Üniversitesi?

24,078 görüntülenme

Cevaplar 17

Yükleniyor...

İmkanlar dahilinde gidebileceğim en iyi üniversiteydi.

2,101 görüntülenme

Memleketime yakınlığı,istediğim bölümün bu şehirde olması ve eğitiminin çok iyi olmasından dolayı Gaziantep Üniversitesi :)

4,545 görüntülenme

Aslında seçilmeyecek bir üniversite şehirden dolayı fakat mühendislikleri özellikle makina ve elektrik elektronik baya iyimiş sahsen makina cı olmayacak olsam gelmezdim unutmadan bizim üniversite odtü nün kampüsüymüş eskiden 1973 yılında makine mühendisliğini açmış odtü antepe ve halada hocalarımız ve sistem odtü yle aynı ve anlayacağınız üzere baya zor özellikle mühendisliklerde makina yı 5 yılda bitirenin rektör alnından öpüyor umarım bilgilerim sizlere faydalı olmuştur...

1,822 görüntülenme

türkiye'nin en iyi 10 üni sinden biri hem yaşadığım şehir hemde başarıya gitmek için en doğru basamak

1,431 görüntülenme

Odtülü hocalar ingilizce eğitim ve gelecekle ilgili planlarıma en uygun üniversite olduğu için tercih ettim

955 görüntülenme

Doğudaki birçok il arasında daha yaşanabilir bir şehir Gaziantep. Sanayisinin gelişmişliği öğrencileri pek etkilemiş sayılmaz. Fakat her şeye rağmen parlayan yıldız sözünü de gerçekleştirmeye çalışan yenilikleri ve etkinlikleri mevcut bir üniversite Gaziantep Üniversitesi.

4,219 görüntülenme

Her yonuyle uygun ve guzel bi universite, sehir olarak da kalabalik ama sakin bi yer..ulasim olarak sknti yasailmaz.egitim kalitesi yuksek ve guzel..ortami iyi..

810 görüntülenme

Aslında burası benim son tercihimdi . Bir bakıma istemeyerek geldim diyebilirim ama gelmeden önce burada önceden ODTÜ'nün eğitim vermesi ODTÜ'den kopmuş ve ingilizce eğitim vermesi burayı tercih etmemin başlıca nedenlerinden . Ayrıca kendi yaşadığım şehirede yakın olması ...

1,000 görüntülenme

Maalesef YGS-LYS'ye çalışmadığım için puanımla gelebileceğim en iyi üniversite olduğu için. 3. Sınıfım ve hala pişmanım ..

781 görüntülenme
Sonraki Sayfa »