Cevaplar 9

Yükleniyor...

İş imkanlarını iş alanlarından daha iyi bulabilirsin aslında. Gecen sene ben öyle arastırmıstım istediğim meslekleri :) Bölüm mezunları haberleşmenın içinde oldugu pek çok firmada, sanayide iş bulma imkanına sahip. Kocaeli gibi sanayi şehrinde okursanız iş bulma imkanınızda bi nebze daha artıcaktır tabi. Ptt,trt, thy gibi firmalarda iş bulma olanagımız var :) haberleşmeyle ilgili sistemlerin (telefon telgraf vs vs) tasarımını çalıştırılmasını da elohab mezunları yapar :)

22,387 görüntülenme

Elektrikle ilgili dersleride alıyoruz fakat bi ee kadar ayrıntılı almıyoruz. Elektrik elektronik mühendisleri haberleşme üzerine yogunlasan bir egitim almazken biz ister haberleşme isterse elektonik alanında ki dersleri daha yogun alarak istediğimiz alana yönebiliyoruz. Ee hakkında çok fazla bir bilgim olmadıgı için o bölüm hakkında çok fazla bir yorum yapamıyorum :)

3,580 görüntülenme

Bölümümün eğitiminin Kocaelinde iyi veriliyo olmasından, hocaların deneyimli ve ilgili olmasından dolayı Kocaeli Üniversitesi.

10,979 görüntülenme

Bölümün iş olanağı yüksek. Elektroniğin olduğu her alanda çalışabiliyosunuz. Mezun olduktan sonra direk iş bulabilceğiniz yegane bölümlerden biri oldugunu düşünüyorum. Helede kocaeli gibi sanayinin gelişmiş oldugu bir yerde okuyosanız :) 4 anadal var ve bunlardan istediğinize yoğunlaşabiliyosunuz. Yurtdışındada önü açık olan bi bölüm.

8,747 görüntülenme

Okulun havası temiz, kampüsümiz temiz, genis güzel bi alana yayılmıs.
Binalar ve sınıflar yeni ve güzel. Bi fakülteden digerine geçme yürüyerek en fazla 10dk. Yemekhanenin yemekleri güzel,ucuz. Beğenmeyenler için değişik seceneklerde var. Çok fazla sayıda öğrenci kulübü var.

4,866 görüntülenme