Cevaplar 17

Yükleniyor...

Tarih kokan bir fakültesi var. Öğrenciye öğretmen gözüyle bakan nadir üniversitelerden BAÜ :)

5,261 görüntülenme

çok fazla bilinçlice bir tercih yaptığım söylenemez.temel sebepleri arasında ailemin yaşadığı izmire yakın olması ve puanımın yetiyor olması var.

4,968 görüntülenme

Balıkesir İli, Ayvalık, Altınoluk, Edremit, Erdek ve Gönen gibi sayısız tarihi ve doğal güzelliklere sahip ilçeleriyle birlikte, bir kültür ve turizm cenneti olarak önemli bir cazibe merkezi konumundadır. İzmir, Manisa, Bursa, Çanakkale, İstanbul başta olmak üzere; büyük kentlere yakınlığı ile ulaşım kolaylığı da sunan, coğrafi konumu nedeniyle Marmara’yı başta Ege ve diğer bölgelere bağlayan İlimiz, kara, deniz, hava ve demiryolu ulaşımı için planlanan tüm yatırımların merkezinde bir köprü ve geçiş noktası durumundadır.

4,705 görüntülenme

Açıkçası puanım yettiği için. Olmayan güzelliğine gelmedim.

2,874 görüntülenme

stratejik konum olarak ve sakin bir şehir oldugu için balıkesir üniversitesi

2,595 görüntülenme

Puan aralığım da Balıkesir en mantıklı seçenekti.Balıkesirli olmamın da buna etkisi yüksek :).Ama farklı bir şehirden gelmiş olsaydım Balıkesir'de okumak isterdim.Sessiz ve sakin bir yer

2,403 görüntülenme

ismi güzel gelmişti en başta. ama iyi dostlukların kurulabileceği bir mekan. öğrenciye uygun bir şehir

2,153 görüntülenme

Aileme biraz daha yakın olduğu için ve ailemin isteğiyle.

1,702 görüntülenme

İstanbul yakınlığı.

1,611 görüntülenme

Tercihlerimi yaparken kaçıncı sıraya yazdığıma bile dikkat etmeden yazdığım ve taban puanlarının değişmesiyle istediğim üniversiteyi 1 puanla kaçırdığım için gelmek zorunda kaldığım üniversite.

1,768 görüntülenme
Sonraki Sayfa »