Cevaplar 14

Yükleniyor...

Halkla İlişkiler kavramı,Türkiye de kimi çevreler tarafından hala anlaşılamamakla birlikte daha basit bir kavrama indirgenmektedir.Halkla I

21,180 görüntülenme
2

Kamu ve özel sirketlerde bu departmanda görev alabilir.Kendini geliştirdigi takdirde iyi satrlarda çalışır.

91,918 görüntülenme
2

Şirket, dernek, vakıf, parti.... Aklınıza hangi kurum ve kuruluş gelirse gelsin tüm organizyonlarda aktif olarak halkla alakali bilgilendirme, içe ve dışa dönük iletişim faaliyetleri yapar. Toplantıları sunumları organize eder. Kurumun imajını pozitif yönde lehe çevirmek, yeni bi atılım ile farklılık yaratmak ve işleri sağlıklı hale getirip kâr etmesini sağlamak için bir yönetim organizasyonudur.

2,954 görüntülenme
1

Halkla ilişkiler ve reklam ajanslarında, çeşitli sektörlerde yer alan kurumların halkla ilişkiler, kurumsal iletişim departmanlarında, ayrıca sivil toplum örgütleri, siyasal kuruluşlar, kamu sektöründe ve medya kuruluşlarında iş bulma imkânları vardır.

8,473 görüntülenme
1

Bankalar, gazeteler, belediyeler vs. gibi halkla ilişkiler bölümü olan yerlerde çalışabilir.

94,382 görüntülenme

Kuruluşların, Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim, Pazarlama İletişimi, Reklamcılık gibi alanlarında çalışma imkanları bulabilirler.

26,269 görüntülenme

Bankada, mağazada, acentalarda ve prestijli şirketlerde çalışma imkanı var. Üniversitede kalıp eğitmen olabilirsiniz. Yelpaze geniş.

74,436 görüntülenme

halkla ilişkiler öğrencisi mezunu hep akıllarda müdür müdür yardımcısı filan olarak kalır akıllarda. ama bunun dışında bir sürü çalışma alanınız vardır. örneğin reklam metin yazarlığı logo tasarımı vs vs

27,835 görüntülenme

Çalıştığı kurumun tanınmasınıı, yaptığı çalışmaların kişilerde olumlu etkiler oluşturmasını,çevresiyle iyi ilişkiler kurmasını ve saygınlığının artırmasını sağlamak amacıyla gerekli çalışmaları yapan kişidir. Halkla İlişkiler, davranışlarımızın, söylediklerimizin ve başkalarının hakkımızda söylediklerinin sonuçları ile, yani "itibarımız" ile ilgili bir
uzmanlık alanıdır. Halkla İlişkiler çalışmalarının amacı itibarı korumak,
desteklemek, artırmak ve düşünce, davranış biçimlerine etki edebilmektir.
İyi bir itibar, bir anda kazanılamaz; dikkatli bir şekilde oluşturulması ve
dürüstlükle yönetilmesi gerekirrr.

21,567 görüntülenme

Halkla İlişkiler ve Tanıtım mesleğini seçen arkadaşlar işsiz kalmayı ve insanlar tarafından anlaşılmamayı göze almalıdır. Günümüz bilgi çağında bile bu sorunlar o kadar çok can sıkıyor ki... Tek tavsiyem doğru hedef kitle için doğru meslek seçin.

3,020 görüntülenme
Sonraki Sayfa »

İlgili İş İlanları

İlgili Şirketler

Pronet
744 takipçi
Doğuş Oto
1382 takipçi