Cevaplar 14

Yükleniyor...

İlk hafta kesinlikle okula gelin, arkadaşlarınızla tanışmanız çok önemi ve şehir turu yaparsanız sizin için iyi olur. Trakya üniversitesine geldiğiniz için şanslısınız...

1,432 görüntülenme

daha iyi bir bölüm bulun bnce ;)

1,366 görüntülenme

okul açıldığında topluluk tanıtımını kaçırmayın, sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. bir çok topluluğumuz var ilginizi çeken mutlaka olacaktır. topluluklar sayesinde farklı bölümlerden bir sürü insan tanıma şansına sahip oluyoruz. ben ilk sene katılmadığım için şuan çok pişmanım. Bunun dışında Edirne'yi tanımaya çalışın. Küçük ama harika bir şehir bana göre. İmkanlarını sonuna kadar kullanın :)

621 görüntülenme

Alt tarafı okuyacağımız bir üniversite diyorsanız çok iyi yer. Kendinize dikkat edin, sorun olmaz :)

964 görüntülenme

Üzülme, metin ol. Sayılı yıl çabuk geçer
Ha unutmadan KALIN GİYİN DE GEL :)

653 görüntülenme

Trakya üniversitesinde okul öncesi öğretmenliği bölümünü okuyacaksanız, derslerinize iyi çalışın bilginizi arttırın, akademik kitaplar alın, makaleler okuyun. Ama okuldaki öğrenci topluluğu falan bu tarz şeylere katılım göstermenizi önermem. Aksi halde gereksiz işleri size yıkabilirler ve vakit kaybederseniz. Zaman kıymetli... Zamanınızı kendinize katkı sağlayacak şeylere ayırın.

Bir kongre olduğunda gidin, konferans olduğunda gidin... Farklı eğitimcileri sosyal medyadan ekleyin takip edin... En önemlisi de "Ben neler yapabilirim? Nasıl özgün bir okul öncesi öğretmeni olurum?" diye kendinize sorun ve düşünün.

3,777 görüntülenme

Vizeler önemsiz,Finaller önemli yalanına kanıp vizeleri pas geçmeyin sonra başınız çok ağrır :) Edirne'yi bir haftada gezip bitirmeyin.Sonra gezecek yer,yapacak birşey bulamayabilirsiniz :))

994 görüntülenme

hemen eve cıkmanızı tavsiye etmem ilk olarak yurtta başlamanızı tavsiye ederim. İİBF de genellikle ilk hafta ders olmaz boşuna gelmeyin ;)

586 görüntülenme
Sonraki Sayfa »