Cevaplar 15

Yükleniyor...
368 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Arvato’da yurt dışındaki müşterilerimize Almanca veya başka dillerde hizmet ihracatı veriyoruz. Çok büyük müşterilerle çalışıyoruz ve büyüme trendimiz devam ediyor. Şu anda çok farklı lokasyonlarda çalışmak üzere Almanca bilen arkadaşlar arıyoruz. Bununla beraber şirket olarak büyümemiz devam edecek ve o arkadaşlara da kariyerlerini geliştirmeleri için fırsatlar sunacağız. Bunun dışında Anadolu’da, Kayseri’de, Adana’da, İzmir’de,İstanbul’da da bu tür hizmetlerimiz oluyor. Bu yüzden arkadaşların bize başvurmalarını sevinçle bekliyoruz.

8,173 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Benim tavsiyem üniversiteyle beraber başlıyor. Üniversite sırasında aktif bir okul hayatları olsun ve derslerine mutlaka çalışsınlar. Bunun dışında sosyal anlamda kendilerini geliştirmeleri çok önemli olduğu için farklı aktivitelerde, belli derneklerde, uluslararası projelerde bulunsunlar. Bunları ben de kariyerimden önce yaptığım için oralarda sorumluluk almanın oldukça kritik olduğunu biliyorum. Bunun dışında üniversite eğitimi ve sosyal alan arasında güzel bir denge kursunlar. Yurt dışına çıkmaya ve orada okumaya çalışsınlar. Bilsinler ki iyi bir şekilde çalıştıklarında, şirkette veya kendi bölümlerinde başarılı bir şekilde ilerlediklerinde onları güzel birkariyer fırsatı yakalayacaktır.

398 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Hamburg Teknik Üniversitesi’nin Hamburg’taki üniversitesiyle beraber yaptığı bir eğitimden mezunum. Bütün ekonomi derslerini Hamburg Üniversitesi’nden, bütün teknik derslerini de Hamburg Teknik Üniversitesi’nden aldık. Bu yüzden her üniversitenin en iyi yaptığı kısımdan faydalanma şansımız oldu. Almanya’da bir mühendislik eğitimi alabilmek de benim için çok faydalı oldu. Proje, sorumluluk, planlama ve programlı çalışma anlamında bana çok şey kattı. Hamburg Üniversitesi’nde doktora yaptım ve sonuç olarak iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum.

247 görüntülenme
·
Transkripti Göster

London School of Economics’in oldukça değerli profesörleri ve eğitmenleri var. Onlardan ekonomiyi dinlemek çok değerli bir şeydi ama benim için sosyal tarafı da çok kritikti çünkü orada çok farklı insanlarla bir araya geldik ve tamamen uluslararası bir ekip vardı. Üniversitedeki doçentler, profesörler, katılımcılar sayesinde network sağlama ve farklı kültürleri tanıma açısından çok faydalı oldu.