Cevaplar 10

Yükleniyor...
2,848 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben DenizBank’ta çalışırken yüksek lisans yapmaya karar verdim ve Beykent Üniversitesi Pazarlama bölümüne başladım. Pratikte edindiğim bilgileri akademik hayata taşıyabilmek benim için çok önemliydi. Tüketici davranışları ve firmaların pazarlama stratejileri konusunda farklı bir bakış açısı kattı. Bunun yanında sunum yeteneklerimi de geliştirmiş oldum.

8,502 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aslında “Şu işi yapar.” diye bir şey yok. Bir muhasebeci olabilir, işletmenin herhangi bir bölümünde çalışabilir veya benim gibi bankacı olabilir. Bunun için sadece karar verip harekete geçmek gerekiyor.

4,989 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kavrama ve yorumlama becerisi kattı. Bunun dışında üniversiteyi farklı bir şehirde okumak ve kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek; yeni bir hayata başlama açısından çok fazla şey kattı.

1,317 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Enerjisi çok yüksek bir ekiple beraber çalışıyorum. Burada günün herhangi bir saatinde alkış kıyamet duyabilirsiniz çünkü yüksek bir sayı gelmiştir, o kutlanıyordur. Bunun dışında oyunlar oynuyoruz, ekip olarak beraber aktivite yapmayı seviyoruz. Burada bir ekip olmaktan ziyade bir aileyiz.

1,284 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Takım çalışmasına yatkın, dinamik, enerjisi ve motivasyonu yüksek, işini aşkla yapan, daima kendini ve kurumu bir üst seviyeye taşıyan arkadaşlar arıyoruz.