Cevaplar 8

Yükleniyor...

Sadece kodlama dillerini öğretmeyi amaçlamayıp, kodlamanın mantığını öğretmeyi planlaması hocaların sektörde görev almış tecrübeli kişilerden oluşması içinde bulundurduğu coop sistemiyle mezun olmadan sektörde tecrübe edinme şansı sağlaması, %100 ingilizce öğrenimin sadece kağıt üzerinde kalmaması , big data, siber güvenlik,block chain laboratuvarlarının öğrencilerinin kullanıma açık olması . Seçmeli derslerin çok ve kaliteli olması. Kısacası bugünün dünyasından çok mezun olduğumda oluşucak dünyayı hazır olarak mezun olma imkanı sağlaması diğer üniversitelerinden Bahçeşehir üniversitesini ayıran en göze çarpan özellikleridir.

105 görüntülenme

İlk olarak mühendislik havuz dersleri(fizik,matematik vb...) gibi dersler ardındanda bölümle alakalı olarak programlama dilleri , algoritmalar , nesneye yönelik programlamacılık , proje yönetimi vb dersler alınıyor bunun yanında alabiliceğimiz seçmeli dersler sayesinde bölümden çıkmadan piyasa hakkında bilgi ve donanıma sahip oluyoruz

121 görüntülenme

Okulun anlaşmalı olduğu spor salonları ve okulun İstanbul’un ortasında olması her türlü sporsal imkana ulaşmamızı rahatça sağlıyor.