Cevaplar 8

Filtrele:Sırala:

sümeyye kaban sordu.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin Yazılım Mühendisliği Bölümü'nün size kattığı şeyler ve diğer üniversitelerden ayıran özellikler nelerdir? (1 Cevap)

Sadece kodlama dillerini öğretmeyi amaçlamayıp, kodlamanın mantığını öğretmeyi planlaması hocaların sektörde görev almış tecrübeli kişilerden oluşması içinde bulundurduğu coop sistemiyle mezun olmadan sektörde tecrübe edinme şansı sağlaması, %100 ingilizce öğrenimin sadece kağıt üzerinde kalmaması , big data, siber güvenlik,block chain laboratuvarlarının öğrencilerinin kullanıma açık olması . Seçmeli derslerin çok ve kaliteli olması. Kısacası bugünün dünyasından çok mezun olduğumda oluşucak dünyayı hazır olarak mezun olma imkanı sağlaması diğer üniversitelerinden Bahçeşehir üniversitesini ayıran en göze çarpan özellikleridir.

Yazılım Mühendisliği Bölümü öğrencileri nasıl dersler alıyor, içerikleri nasıl? (1 Cevap)

İlk olarak mühendislik havuz dersleri(fizik,matematik vb...) gibi dersler ardındanda bölümle alakalı olarak programlama dilleri , algoritmalar , nesneye yönelik programlamacılık , proje yönetimi vb dersler alınıyor bunun yanında alabiliceğimiz seçmeli dersler sayesinde bölümden çıkmadan piyasa hakkında bilgi ve donanıma sahip oluyoruz

Burak Can Ağgül sordu.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin spor imkanları yeterli mi? (1 Cevap)

Okulun anlaşmalı olduğu spor salonları ve okulun İstanbul’un ortasında olması her türlü sporsal imkana ulaşmamızı rahatça sağlıyor.