New Graduate Application for 2019 - Associate HR Manager

Do you have a passion for developing people to improve their contributions to the organization?

Cevaplar 5

1,594 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G’de bütün başvuru süreçleri online sistem üzerinden ilerliyor. Her yıl Kasım ayında staj ve tam zamanlı olmak üzere ilanlarımızı açıyoruz. Adaylarımız online başvuru yaptıktan sonra başvuru şartlarını sağlamaları durumunda onlara online test gidiyor. İki tane online test yapıyorlar. Bundan da başarılı oldukları zaman yazılı teste davet ediyoruz. İki ya da üç mülakatı da tamamladıktan sonra başarılı oldukları takdirde tekliflerini sunuyoruz.

 

791 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G Satış tarafında öncelikli olarak Distribütör Operasyonları’nda göreve başlıyorsunuz. Burada biraz daha orta ölçekli müşterileri yönetiyorsunuz. Bu portföy sayesinde biraz daha işin detaylarını, inceliklerini ve satışın temellerini öğreniyorsunuz ve bu ilk yıl boyunca hem yurtdışında hem de yurtiçinde çeşitli eğitimler alıyorsunuz. Bu 1 yıl aslında sizin için bir öğrenim süreci oluyor. Hem müdürünüzle olan yakın çalışmalarınızla hem de aldığınız eğitimlerle sizi hazır hale getirmeye amaçlıyor. Ardından Müşteri Yöneticisi olarak kariyerinize devam edip, daha büyük portföylerde sorumluluklar alabilirsiniz. Müşteri Yöneticisi bandında da çok farklı görevlerde yer alabilirsiniz.

388 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversiteden mezun olduğumdan beri yaklaşık 10 senedir P&G'de çalışıyorum. Şirket insanlara ve özellikle kadınlara çok değer veriyor. Bu da insanı gerçekten iyi hissettiriyor. Müşteriye gittiğiniz zaman bu markaları ve şirketi temsil etmek de gerçekten insanı gururlandırıyor. Ben P&G'de çalışırken master yaptım, doğum iznine ayrıldım, evlendim ve bu süreçte kendi tercihlerimi ve planlarımı kendime göre yaptım. Beni ailem dışında en çok destekleyen kişiler arasında şirketim vardı. Bu konular insan hayatı için oldukça önemli.

1,168 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İnsan Kaynakları’nda birçok farklı departmandan mezun olan arkadaşımız çalışabilir. Ben Siyaset Bilimleri ve Kamu Yönetimi mezunuyum ama P&G’deberaber çalıştığım arkadaşlarımdan Psikoloji mezunu olan, Mühendislik veya Finans geçmişi olan var. Birçok farklı alandan mezun çalışabiliyor.

737 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İnsan Kaynakları’nda farklı projelerimiz oluyor. Farklı departmanlarla beraber çalıştığımız birçok projemiz var. Çalışan memnuniyeti ve bağlılığı, eğitim ve gelişim fırsatlarının değerlendirilmesi, kariyer planları gibi birçok farklı proje yapıyoruz.