Cevaplar 5

Yükleniyor...
349 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Koç Üniversitesi’nde 4. sınıfta okurken P&G'de part-time olarak çalışmaya başladım, sonra full-time’a geçiş yaptım. İlk senemde ulusal bir zincir müşterisinde Müşteri Temsilcisi olarak çalıştım. Sonra Distribütör Operasyonları’nda lokal ve tablokal müşterilerinden sorumlu olarak İstanbul bölgede görev aldım ve ardından Parfümeri kanalına geçerek oradaki zincir müşterilerden sorumlu olarak çalıştım. Renkli Kozmetik ve Cilt Bakım kategorilerinde Kategori Müdürlüğü yaptım. Sonrasında yine bir ulusal zincir müşterisinde Kağıt ve Güzellik kategorilerinden sorumlu olarak görev alıp hamilelik iznine ayrıldım. Yaklaşık 6 ay kadar ara verdikten sonra şu andaki görevim olan Kategori Müdürlüğü’ne geri döndüm, 1 buçuk senedir burada çalışıyorum.

446 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Açıkçası P&G’yi daha çok markalarıyla tanıyıp şirket olarak bilmiyordum. Üniversite son sınıfta mülakatlar vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Sonrasında Prima markasında Ürün Müdür Yardımcısı olarak işe başladım ve Prima’da yaklaşık olarak 1 yıl kadar çalıştım. Sonrasında 2 yıl kadar da Marka Operasyonları bölümünde görev aldım. Orada Dijital Pazarlama ve Doğrudan Pazarlama yaptım. Akabinde Fairy markasında Ürün Müdür Yardımcılığı olarak devam ettim. Fairy markasında da çok zevkli bir 2 buçuk yıl geçirdim. Yaklaşık 2 yıldır da Gillette markasında Ürün Müdürü olarak görevime devam ediyorum.

837 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği’ni bitirdikten sonra enerji sektöründeki bir firmada çalışmaya başladım. Buradaki Üretim bölümünde çalışan çok yakın bir arkadaşımın bahsetmesi üzerine P&G’ye başvurdum ve Proses Mühendisi olarak çalışmaya başladım. Yaklaşık 1 buçuk yıl Proses Mühendisi olarak devam ettim. 10 aydır da Hat Lideri olarak Bebek Bezi Departmanında görevime devam etmekteyim.

549 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunuyum, ardından aynı bölümde Sabancı Üniversitesi’nde master yaptım. Masterımın 2. yılında P&G’de çalışmaya başladım ve çok farklı görevlerde yer aldım. Finans Departmanı içerisinde Kategori Finans alanında çalıştım. Sonrasında Satış Finans alanında çalıştım. Ardından da bölgesel bazı sorumluluklar aldım. Tam 9 görev ve 10 müdür sonrasında şu anki görevimdeyim. Avrupa, Hindistan, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Bütçe Kontrol Grup Müdürü olarak çalışıyorum.

690 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G'de yaklaşık 8 yıldır çalışıyorum. İTÜ'den mezun oldum ama benim P&G ile asıl tanışmam master dönemimde oldu. O zamanlar Sabancı Üniversitesi'nde eş zamanlı olarak iki farklı master yapıyordum. O arada da P&G, diğer markalardan biraz daha farklılaşmak adına kampüslere geliyordu ve mülakatları oralarda yapıyordu. Ben de o vesileyle tanıştım. Sonrasında da P&G'de Bebek Bezi Operasyonları'nda Proses Mühendisi olarak başladım ki üretimde genelde en popüler üretim başlangıç rolü Proses Mühendisliği'dir. Motivasyonu oldukça yüksek bir başlangıçtı diyebilirim. Çok kısa zamanda geniş kapsamlı görevlere dair hızlı bir kariyer sürecimiz var. Ben 2 yıl kadar bu görevi yaptım ve 2 yılın sonunda da 25 kişilik bir takımın başında Üretim bölümünde Hat Liderliği olarak görev aldım. Bu pozisyon bazı yerlerde Şeflik olarak da geçiyor. Yaklaşık 2 buçuk yıl boyunca bu görevi yaptım sonrasında da Departman Müdürlüğü pozisyonuna dikey olarak terfi aldım. Sadece Bebek Bezi Departmanı'nda değilim. Müdürlük terfisi aldıktan sonra Deterjan Operasyonları'nın başındaydım. Orada yaklaşık 2 yıl kadar 60 kişilik bir departmanı yönettim. Sonrasında Departman Operasyonları'nda Toz Deterjanı Üretim Operasyonları'nın başına geçtim. Son 1 yıldır da yuvama yani Bebek Bezi Operasyonları'na geri döndüm. Şu anda da Bebek Bezi'nde Operasyon Departman Müdürü olarak çalışıyorum. Hikayem böyle başladı, çok da keyifli gidiyor. Daha önce de belirttiğim gibi 8 yılı aşkın süredir çalışıyorum.