Cevaplar 11

Yükleniyor...
652 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aslında sadece radyo, sinema ve televizyon olarak bakmamak lazım. Ben İletişim Fakültesi mezunuyum ve İletişim Fakültesi’nde çok iyi bir iletişim gücünüzün olması gerekiyor. Ben şu an yaptığım işte bunu çok güzel kullanabiliyorum. Uluslararası üniversite olduğu için farklı milletlerden insanlarla tanışma fırsatım oldu. Burada birçok farklı insanla çalışıyorum. Dolayısıyla üniversitenin bana kattığı en büyük şey, iletişim gücü ve farklı insanlarla ortak noktada buluşabilmektir.

654 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank insana çok önem veren ve yeniliklere açık olan bir banka olduğu için fikirlerimizi özgürce ifade edebiliyoruz. Burada her zaman “önce insan” diyoruz. Bunlar bile tek başına insanı motive etmek için yetiyor.

297 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her işin zor tarafı olduğu gibi telefonda satış işinin de zor yanları var. Öncelikle hedef odaklı olmalı, hedefe ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini planlamalı ve bunu çok iyi tasarlamalısınız. Bu çok kolay bir süreç değil fakat hedefi tutturduktan sonra duyduğunuz haz sizi yeteri kadar motive ediyor..

788 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank Telefonda Satış işe alımı süreci İnsan Kaynakları’yla çok formal ve organize bir şekilde ilerliyor. Online sınavdan başarılı olan arkadaşlarımızı grup ve birebir mülakatlara davet ediyoruz. Ardından işe alım süreci başlamış oluyor.

871 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bankacılıkta satış kariyeri isteyen herkes DenizBank Telefonda Satış Departmanı’na başvuru yapabilir. Bunun için herhangi bir mezuniyet kısıtlamamız yok. Örneğin; ben Radyo, Televizyon ve Sinema mezunuyum ama yaklaşık 10 yıldır DenizBank bünyesinde çalışıyorum. İçeride yine birçok farklı bölümden mezun olan arkadaşlarımız Telefonda Satış Departmanı’nda oldukça başarılı bir şekilde görevlerine devam ediyor. Dolayısıyla öğrenmeye açık, istekli olan ve pozitif düşünen herkes DenizBank Telefonda Satış Departmanı’na gelebilir. Kapımız herkese açık.