BSH

Generation BSH Kariyer Verimliliği & Staj Programı

Generation BSH, öğrencilere benzersiz bir çalışma deneyimi sunan ve kariyerlerine gerçek bir başlangıç ​​yapmalarını sağlayan bir kariyer programıdır. #BSHKariyer

Generation BSH Staj Programı nedir? (1 Cevap)

Generation BSH bir Kariyer Verimliliği Buluşması ve Staj Programıdır. Burada amacımız üniversitelerin 2. ve 3. Sınıf ya da Yüksek Lisans 1. sınıflarında okuyan öğrencileri BSH’nin çevik düşünce, liderlik, inovasyon ve takım ruhu odaklı çalışma ortamı ile buluşturmak ve onlara staj imkanı sağlamaktır.

BSH'deki staj programları hakkında bilgi verebilir misiniz? (1 Cevap)

İki farklı staj programımız var. Birincisi; Generation BSH Kariyer Verimliliği Buluşması adını verdiğimiz bir staj programıdır. Burada daha uzun dönemli proje öğrencilerini BSH’a katıyoruz. Başvuruları Türkiye’nin her yerindeki üniversitelerden kabul ediyoruz ve elemelerden sonra yaklaşık 50 kadar öğrenciyle 2 gün geçiriyoruz. Bu öğrenciler genellikle üniversitede 3. sınıfta okuyan kişiler oluyor. Elemeler sonrasında uzun dönemli proje öğrencilerinin yerleştirmelerini yapıyoruz.İkinci programımız, zorunlu staj programıdır. Bu programda da Kariyer.net’te Mart ayı gibi ilanımız açılıyor ve öğrencilere Haziran-Temmuz-Ağustos ayları boyunca başvuracakları ve staj yapabilecekleri bir program sunmuş oluyoruz.

Generation BSH Staj Programı’na kabul almak için mülakatlarda ne yapmak lazım? (1 Cevap)

Mülakatlarda üniversite hayatınız boyunca inisiyatif aldığınız, yaratıcı bakış açınızla çözüme kavuşturduğunuz, enerjinizle fark yarattığınız durumları bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Hobilerinizi, sosyal sorumluluk faaliyetlerinizi ve sizde heyecan yaratmış bütün geçmiş tecrübelerinizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz. 😊

Generation BSH Staj Programı için nasıl adaylar arıyorsunuz? (1 Cevap)

Çevik düşünen, lider, inovatif ve gelecek odaklı ve takım çalışmasına yatkın özelliklerde adaylar arıyoruz.

Generation BSH Staj Programı başvuru ve mülakat süreci nasıl ilerliyor? (1 Cevap)

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra adaylara video mülakat soruları iletilecek. Ardından İnsan Kaynakları ile görüşmelerini gerçekleştirecek olan adayları son olarak İngilizce ve Genel Yetenek Testleri göndereceğiz. Bu aşamayı da tamamlayanlar 4-5 Mayıs 2019’da gerçekleşecek Generation BSH Kampı'na davet edilecek! Generation BSH Kampı'ndan sonra da tüm süreci başarı ile tamamlamış arkadaşlarımızı tercihleri doğrultusunda departman yöneticileri ile buluşturarak staj imkanları sağlayacağız.

Generation BSH Staj Programı kapsamında hangi departmanlarda staj yapılabiliyor? (1 Cevap)

İnsan Kaynakları, Finans, IT, Endüstri 4.0, Dijital Dönüşüm, Teknoloji & Inovasyon, ARGE, Satış, Pazarlama ve Üretim staj yapabileceğiniz departmanlardan bazılarıdır.

Pozisyon Bilgileri

0 - 2 Yıl Tecrübe
Yarı Zamanlı / Part Time


Son Başvuru Tarihi: 11.03.2019
Başvuru süresi doldu.
BSH

102 soru, 221 cevap.