BSH

Generation BSH Kariyer Verimliliği & Staj Programı

Generation BSH, öğrencilere benzersiz bir çalışma deneyimi sunan ve kariyerlerine gerçek bir başlangıç ​​yapmalarını sağlayan bir kariyer programıdır. #BSHKariyer

BSH'deki staj programları hakkında bilgi verebilir misiniz? (1 Cevap)

İki farklı staj programımız var. Birincisi; Generation BSH Kariyer Verimliliği Buluşması adını verdiğimiz bir staj programıdır. Burada daha uzun dönemli proje öğrencilerini BSH’a katıyoruz. Başvuruları Türkiye’nin her yerindeki üniversitelerden kabul ediyoruz ve elemelerden sonra yaklaşık 50 kadar öğrenciyle 2 gün geçiriyoruz. Bu öğrenciler genellikle üniversitede 3. sınıfta okuyan kişiler oluyor. Elemeler sonrasında uzun dönemli proje öğrencilerinin yerleştirmelerini yapıyoruz.İkinci programımız, zorunlu staj programıdır. Bu programda da Kariyer.net’te Mart ayı gibi ilanımız açılıyor ve öğrencilere Haziran-Temmuz-Ağustos ayları boyunca başvuracakları ve staj yapabilecekleri bir program sunmuş oluyoruz.

Generation BSH Kampı'nda neler oluyor? Kampın içeriğinde neler var? (1 Cevap)

Generation BSH, 2 günlük bir kariyer verimliliği buluşmasıdır. Bu seneki kampımızı 5-6 Mayıs'ta bir gece konaklamalı olarak gerçekleştireceğiz. 2 gün boyunca karşılıklı birbirimizi tanıma fırsatı bulacağımız etkinlikte, 60 öğrenci arkadaşımızla case çözümleri yapacak; arkadaşlarımızın kariyerleri hakkında konuşacak ve takım oyunları oynayacağız. Aynı zamanda, Pazar günü kahvaltı ve barbekü organizasyonları düzenleyeceğiz.

Generation BSH Staj Programı’na kimler başvurabilir? (1 Cevap)

Generation BSH Staj Programı'na üniversitelerin 2. ve 3. sınıflarında okuyan, tüm bölümlerdeki öğrenciler başvurabilir.

Pozisyon Bilgileri

0 - 2 Yıl Tecrübe
Yarı Zamanlı / Part Time


Son Başvuru Tarihi: 11.03.2019
17 gün kaldı.
BSH

97 soru, 216 cevap.